Gwiazdorska para wystąpiła w kampanii marki Kari – producenta butów i akcesoriów. Agnieszka i Mikołaj wzięli udział we wspólnej sesji zdjęciowej, podczas której zaprezentowali jesienne i zimowe zestawy w miejskim stylu. Buty i torebki Kari dopełniły szykowne stylizacje i nadały im modnego charakteru.
Na całym świecie duże marki współpracują przy projektach ze znanymi parami. Wystarczy przypomnieć piękne sesje Victorii Beckham i Davida Beckhama czy Kim Kardashian i Kanye West.