Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Agnieszkę Sienkiewicz w noc sylwestrową zebrało na nietypowe zwierzenia! Pokazała słodkie zdjęcie z córką i wyjawiła o czym rozmawiały przed końcem roku

Agnieszka Sienkiewicz córka zdjęcia


Agnieszka Sienkiewicz pokazuje świat córce

6 kwietnia córka Agnieszki Sienkiewicz skończy dwa lata. Zosia urodziła się nieco ponad rok przed majowym ślubem aktorki i łódzkiego aptekarza Mikołaja Gauera. Para pobrała się w tajemnicy, do ostatniej chwili nikt w mediach nie wiedział o ślubnych planach gwiazdy serialu Przyjaciółki. Agnieszka sama podzieliła się radosną nowiną, kiedy na jej dłoni już błyszczała złota obrączka.

Agnieszka nie jest gwiazdą, która chętnie opowiada o rodzinnym życiu. To ona decyduje o tym, kiedy do internetu trafiają jej zdjęcia z rodziną. Tak było w święta, gdy gwiazda pokazała jedynie klimatyczne wnętrza, w których z mężem i dzieckiem odpoczywała od pracy. Z kolei w Sylwestra mogliśmy zobaczyć, jak Sienkiewicz żegnała 2017 rok w towarzystwie najbliższych jej osób przy ognisku, wówczas zebrało się jej na przemyślenia:

Kolejny raz uświadamiam sobie, że do szczęścia potrzebni są tylko bliscy ludzie. Rodzina i przyjaciele…. Moja córka powiedziała ostatnio zdanie: „Serce tańczy”. I właśnie takich tańczących serc Wam życzę na nowy rok!!!

Tuż po Nowym Roku aktorka znowu zafundowała fanom kolejny rozczulający widok. Tym razem podzieliła się pięknym, czarno-białym zdjęciem z córką Zosią.

Pokażę ci świat – napisała Sienkiewicz w opisie do zdjęcia.

Mama na medal.

Agnieszka Sienkiewicz mieszka w pałacu! Pokazała swoje luksusy na uroczym zdjęciu z córeczką i ukochanym!

Tak mąż rozpieszcza Agnieszkę Sienkiewicz! Gwiazda pochwaliła się wypasioną niespodzianką!

Agnieszka Sienkiewicz pierwszy raz o bajkowym ślubie! Suknia była piękna, a sama ceremonia? „Niektórzy ostrzegali, że…”

Czy lubisz Agnieszkę Sienkiewicz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×