Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Sprytnie! Agnieszka Radwańska znów zmieniła datę ślubu!

Dawid Celt i Agnieszka Radwańska ślub


Agnieszka Radwańska i Dawid Celt nowa data ślubu

O ślubie Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta plotkuje się już od kilku miesięcy. Zdradziła ją przyjaciółka z kortu tenisowego.

Tenisistka Karolina Woźniacki w jednym z wywiadów niechcący wygadała się na temat planów koleżanki.

Cały czas staramy się razem jeździć na wakacje, ale teraz chyba nie będzie to takie łatwe, bo Aga wychodzi za mąż

Podobno Radwańska marzy o tradycyjnym, polskim weselu, które prawdopodobnie odbędzie się w Warszawie. Gwiazda nie chce żeby najważniejszy dzień w jej życiu stał się medialnym wydarzeniem dla paparazzich jak ślub Mariny i Wojtka Szczęsnego.

Od pewnego czasu szukają odpowiednio dyskretnego miejsca i ludzi, którzy zadbają o to, żeby ich ślub nie został zakłócony przez media

Goście na ślubie Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta

Na uroczystości pojawi się na pewno sporo gości z zagranicy, którzy będą chcieli poznać naszą, polską tradycję. Suknię ma zaprojektować ulubiona projektantka i przyjaciółka gwiazdy sportu – Agnieszka Maciejak.

Jednak data ślubu nieustannie zmienia się, podobno właśnie po to żeby zmylić media. Ostatnia z wersji mówi o terminie po zakończeniu letniego sezonu tenisowego, w listopadzie 2017 roku. Zawodniczka jest bez pamięci zakochana w Dawidzie. Rok temu na konferencji prasowej w Warszawie, powiedziała że:

O moim domu będzie można mówić, jak skończę grać. Gdzie on będzie? Pewnie tam gdzie osoba, które siedzi tutaj w pierwszym rzędzie – powiedziała wskazując na narzeczonego

Od tego czasu nic się nie zmieniło. Celt nadal jest mężczyzną jej życia i to z nim pragnie zbudować rodzinny dom. Trzymamy kciuki i czekamy na dalsze szczegóły dotyczące uroczystości!

Zobacz: WOW! Siostry Radwańskie rzadko pokazują się publicznie. Tym razem zrobiły wyjątek. Co za stylizacje!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt biorą ślub

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt biorą ślub

Czy kibicujesz Agnieszce Radwańskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×