Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Agnieszka Radwańska po raz pierwszy przyznała się do swojej choroby! „Traciłam dużo kilogramów”

Agnieszka Radwańska choroba


Choroba Agnieszki Radwańskiej

Agnieszka Radwańska aktualnie przebywa w Toronto na turnieju Women’s Tennis Association. Po rozegranym meczu tenisistka udzieliła wywiadu dla serwisu WTA, w którym pierwszy raz opowiedziała o swojej chorobie:

Mam za sobą problemy ze zdrowiem, kontuzję plus choroby, dużo wirusów. W tej chwili jestem zdrowa i bardzo się z tego cieszę. Miałam w tym sezonie bardzo dużo przerw, nie mogłam się przygotowywać do turniejów na mączce, potem było to samo na trawie, później znowu nie czułam się dobrze. Traciłam dużo kilogramów, a wtedy ciężko jest wrócić do wysokiej formy. Niewiele mogłam zrobić, ale starałam się dać z siebie tyle, ile mogłam. Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej i lepiej, a ja odzyskam pewność siebie na korcie. Wierzę, że do końca roku z moim zdrowiem już będzie dobrze. Nie chciałam opuścić tylu turniejów, ale czasem po prostu to jedyne dobre wyjście – powiedziała Agnieszka Radwańska.

Agnieszka Radwańska zmaga się z chorobą! Jest w ciężkim stanie!

Agnieszka Radwańska o ślubie z Dawidem Celtem

W czasie rozmowy nie zabrakło też pytań o ślub. To był specjalny dzień dla Agnieszki i jej rodziny. Media obiegły liczne fotografie z tego dnia. Na uroczystości nie zabrakło też jej koleżanek z kortu – Karoliny Woźniackiej i Andżeliki Kerber:

To był wspaniały weekend. Jestem bardzo szczęśliwa, że Caro i Angie mogły przylecieć. Nie wyobrażam sobie mojego ślubu bez nich! Polscy tenisiści też tam byli. Wynajęłam bardzo dobrą osobę od planowania ślubu, jestem jej wdzięczna za to, że wszystko za mnie zrobiła. Sama niewiele musiałam zrobić. Na koniec wesela bawiłam się już w sportowych butach. Zaczęłam od wysokich obcasów, potem były coraz niższe i niższe, a na koniec buty do biegana.

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt już po ślubie! Mamy zdjęcia z ceremonii! Zobaczcie jej suknię ślubną [GALERIA]

Internauci byli też zachwyceni pierwszym tańcem młodej pary. Przypomnijmy, że zakochani zatańczyli do piosenki Eda Sheerana walca z efektownymi figurami:

Chcieliśmy zrobić coś innego, coś fajnego. Wykupiliśmy kilka lekcji u choreografa. Mam nadzieję, że ludziom się spodobało.

Trzymamy kciuki za sukcesy Agnieszki na korcie w Kanadzie.

Pierwszy taniec weselny w wykonaniu Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta wyszedł zawodowo! [WIDEO]

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt całują się po ślubie

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt całują się po ślubie

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt (fot. Instagram)

Czy kibicujesz Agnieszce Radwańskiej?Komentarzy: 1


Gość | 10 sierpnia 2017, 14:39

Nigdy nie interesowałem się ta dyscyplina sportu.


Dodaj komentarz
×