Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Agnieszka Kaczorowska wie jak się ustawić w życiu! Za godzinę lekcji tańca bierze…

kaczorowska


Ile Agnieszka Kaczorowska bierze za lekcję tańca?

Agnieszka Kaczorowska, aktorka, która wciela się w rolę słynnej Bożenki w serialu Klan, jest niekwestionowaną królową tańca w polskim show-biznesie. Od kilku lat związana jest w produkcją Telewizji Polsat Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami, w której radzi sobie rewelacyjnie, doprowadzając swoich partnerów do najwyższych pozycji w show.

Jak podaje Fakt, celebrytka postanowiła pójść za ciosem i wykorzystać niesłabnącą od kilku lat popularność w swoje szkole tańca. Tabloid podaje, że kwota za godzinę prywatnej lekcji tańca z Agnieszką Kaczorowską wynosi 900 !

Ale, żeby nie wszystko wyglądało tak źle, gwiazda przewidziała róże promocje i rabaty. Za sześć lekcji należy zapłacić 4950 , natomiast za pakiet dziesięciu zajęć stawka równa jest 7800 zł.

Specjalnie dla Faktu, osoba z tanecznego otoczenia Kaczorowskiej postanowiła skomentować nowy cennik w szkole Agnieszki.

To niesamowicie wygórowana stawka, jeśli wziąć pod uwagę, że o wiele sławniejsi tancerze, jak Rafał Maserak czy Stefano Terrazzino, biorą za prywatne lekcje około 300-400 złotych.

Agnieszka wie, że wzbudza emocje osób śledzących show-biznesowe doniesienia i postanowiła to wykorzystać, ceniąc się naprawdę wysoko – czytamy w Fakcie.

Nie da się ukryć, że Kaczorowska wie jak się ustawić w życiu, ale czy blisko tysiąc złotych za prywatną lekcję tańca to nie aby przesada?

Agnieszka Kaczorowska zatrudniła ukochanego w swoim biznesie!

Agnieszka Kaczorowska - Konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Agnieszka Kaczorowska – Konferencja jesiennej ramówki Polsatu 2017

Agnieszka Kaczorowska świetuje 25 urodziny

Agnieszka Kaczorowska świetuje 25 urodziny

Lubisz Agnieszkę Kaczorowską?Komentarzy: 2


Mirellka2N | 25 października 2017, 11:29

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam wage – 9 kilogramow. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


GośćPati | 5 października 2017, 18:08

Aga jest fajna


Dodaj komentarz
×