Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Agnieszka Kaczorowska nie jest wystarczająco przebojowa? „Niestety, nie sprawdziła się, była wystraszona, widać było brak doświadczenia”

Agnieszka Kaczorowska chłopak


Agnieszka Kaczorowska nie poprowadzi festiwalu disco polo

Nie mamy dobrych wiadomości dla fanów Agnieszki Kaczorowskiej. Gwiazda, która w zeszłym roku prowadziła Disco Hit Festival w Kobylnicy nie pojawi się na nim kolejny raz. Okazuje się, że zjadła ją trema i zabrakło na scenie energii, z której do tej pory słynęła.

Agnieszka Kaczorowska kończy z tańcem!

Organizatorzy zdecydowali, że w tym roku na festiwalu u boku Norbiego pojawi się Sławomir Zapała, polski aktor i show-man, którego miłośnicy lekkiej, tanecznej muzyki na pewno kojarzą. Jak donosi informator Faktu, Disco Hit Festiwal postanowił zrezygnować z zaproszenia Agnieszki:

Wszystkim wydawało się, że skoro ma tyle energii na parkiecie, będzie w stanie pociągnąć tłumy u ogarnąć publiczność. Niestety, nie sprawdziła się, była wystraszona, widać było brak doświadczenia, więc organizatorzy postanowili wziąć kogoś bardziej przebojowego, a jej podziękowali. Norbi w duecie ze Sławomirem lepiej sobie poradzą – zdradza źródło gazety

Myślimy, że Kaczorowska absolutnie nie ma się czym przejmować. W końcu każdy kiedyś się uczył, prawda? Jeszcze będzie miała okazję do zawojowania sceny!

Eryk Lubos o sąsiedzkim konflikcie z Agnieszką Kaczorowską: „Z nią są ciągłe cyrki”

Sławomir Zapała jako Fance Flames Of Love - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017

Sławomir Zapała jako Fance Flames Of Love – Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017

Agnieszka Kaczorowska - Plejada 2017

Agnieszka Kaczorowska – Plejada 2017

Czy słuchasz disco-polo?Komentarzy: 5


bastekF | 12 lipca 2017, 18:04

Kto z was chce sobie dorobic dodatkowo niezla kase ? Znalazlem na jednym forum dobry sposob, wpiszcie w google; Jak zarabiac na instagramie 50$/dziennie


Dana. | 28 czerwca 2017, 22:54

Nienawidzę,tych durnych tekstów,tego łupania ,jak cepem w klepisko. I te ich tańce,nie żenujące. Dobrze,że u mnie w rodzinie,nikt nie lubi disco.


JaGość | 28 czerwca 2017, 12:33

I już mniej kasy???


Gość | 27 czerwca 2017, 16:16

według mnie nie była wystraszona, po prostu barwa głosu nie odpowiednia do prowadzenia tego typu imprez,ogólnie ok


Gość | 27 czerwca 2017, 15:02

cios prosto w serce 🙂


Dodaj komentarz
×