Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 20.11.2017

Agnieszka Kaczorowska toczy wojnę ze zwycięzcą „Tańca z gwiazdami”?! O co chodzi?

Agnieszka Kaczorowska chłopak


Agnieszka Kaczorowska i Tomasz Barański mają konflikt?

Agnieszka Kaczorowska dała się poznać jako Bożenka z serialu „Klan”. Rola przyniosła jej ogromną rozpoznawalność. Jednak to dopiero udział w programie „Taniec z gwiazdami” zrobił z niej prawdziwą gwiazdę.

Kaczorowska jest fenomenalną tancerką z wieloma tytułami mistrzowskimi. Niebawem chce otworzyć własną szkołę tańca. W związku z tym ostatnio w mediach pojawiły się informacje, jakoby Kaczorowska walczyła z Tomaszem Barańskim o tancerzy z „Tańca z gwiazdami”! Podirytowana tym zamieszaniem tancerka postanowiła temat wyjaśnić:

To są bzdury! Nie walczę z Tomkiem o tancerzy z „Tańca z gwiazdami”. Tomasz nie ma szkoły tańca, a grupę taneczną – powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Tancerka zdradziła też, że w jej szkole zajęcia będzie prowadził jeden z tancerzy stacji Polsat.

Mogę zdradzić, że w mojej szkole tańca faktycznie znajdzie się jeden z tancerzy „Tańca z Gwiazdami”, ale nie będzie to Rafał Maserak. Nic więcej nie mogę zdradzić. Do współpracy doszło polubownie, z nikim nie walczyłam o tancerzy – zdradziła Agnieszka Kaczorowska portalowi Plejada

Czyli nie ma żadnej wojny i nie będzie Maseraka 🙁

Zmysłowa tancerka pochwaliła się hucznymi urodzinami! Oj będzie bal!

Agnieszka Kaczorowska świetuje 25 urodziny

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska - Sylwester 2016

Agnieszka Kaczorowska – ma konflikt z Tomkiem Barańskim?

Gala Mister Supranational 2016

Tomasz Barański

 

Lubisz Agnieszkę Kaczorowską?Komentarzy: 1


Mily Gość | 23 sierpnia 2017, 08:38

Nie podniecajcie się tak ta Balen ona jest całą poprawioną przez chirurgów jest śliczna ale bardzo dużo zawdzięcza to chirurgi plastycznej i kasie jaką tu zarabia we Włoszech.Znam dużo pięknych kobiet które są naturalnie pięknie!!!!


Dodaj komentarz
×