Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Zadykowicz rozstali się! Sukces zawodowy przypłaciła złamanym sercem

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Zadykiewicz rozstali się


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Zadykowicz rozstali się

Smutne wieści z samego rana dotarły do fanów Agnieszki Kaczorowskiej. Śliczna gwiazda, którą niedługo znów zobaczymy w Tańcu z Gwiazdami, a która ostatnio pochwaliła się zaskakującą metamorfozą rozstała się ze swoim partnerem Maciejem Zadykowiczem. Fani Kaczorowskiej są w szoku, bo nic nie zwiastowało tego rozstania. Co się stało?

Jak czytamy w magazynie Party, decyzja o rozstaniu miała być podobno obopólną i pokojową. Rozstali się w przyjaźni, na chłodno, jak dorośli.

Tuż po pierwszym solowym koncercie Maćka w klubie Drukarnia coś się musiało wydarzyć. Agnieszka przyszła do pracy i powiedziała, że postanowili się rozstać, ale na spokojnie i w przyjaźni – twierdzi znajomy tancerki

Maciej i Agnieszka spotykali się od roku, wszystko było na dobrej drodze. Gdy zakładała swoją szkołę tańca mówiła, że planuje przekształcić ją w rodzinny biznes, że ma pełne wsparcie rodziny i ukochanego. Zadykowicz, który od lat udziela się na scenie muzycznej prowadził nawet zajęcia umuzykalniające w szkole swojej ukochanej. Miał zajęcia z najmłodszymi i podobno świetnie sobie radził – niestety teraz jego wychowankowie będą musieli przyzwyczajać się do nowego trenera, bo ich nauczyciel spakował manatki i wrócił do rodzinnego miasta, porzucając nie tylko Agnieszkę, ale również pracę.

Jak myślicie, Agnieszce uda się kiedyś zakochać na stałe, szczęśliwie i mocno? Znów ma złamane serce, a przecież jest śliczna, utalentowana i inteligentna. Wygląda na to, że ma po prostu niesamowitego pecha do facetów…

Mamy nadzieję, że to szybko się zmieni i następny mężczyzna u jej boku będzie już tym ostatnim!

Seksowna Agnieszka Kaczorowska nadal chudnie! Jeszcze trochę i straci wszystkie swoje apetyczne atuty!

Gwiazdy na teście o polskich serialach: Agnieszka Kaczorowska, Joanna Moro, Andrzej Młynarczyk, Kasia Cichopek

Agnieszka Kaczorowska o liście gwiazd w „Tańcu z gwiazdami”! Zobaczymy ją w programie wiosną 2018? [WIDEO]

Co sądzisz o publicznych rozstaniach gwiazd?Komentarzy: 1


Gośćbvc | 12 lutego 2018, 13:02

juz nie przesadzajcie jeszcze bedzie niejeden taki facio


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×