Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 19.11.2017

Seksowna Agnieszka Kaczorowska przygotowała gorącą niespodziankę tylko dla mężczyzn!

Agnieszka Kaczorowska


Agnieszka Kaczorowska tylko dla mężczyzn

Seksowna aktorka i tancerka – Agnieszka Kaczorowska chce uczyć tańczyć mężczyzn. Od listopada każdy facet, który zapragnie osobiście poznać Agnieszkę i nauczyć się tańca, będzie mógł zapisać się do niej na ekskluzywne lekcje. Kaczorowska wyznała, że zajęcia dla panów będzie prowadzić osobiście. Gwiazda jest jedną z najseksowniejszych tancerek w Polsce, więc z pewnością aby podotykać jej powabne ciało ustawi się do niej spora kolejka chętnych. W tym wypadku cena nie gra roli!

Grupa Men’s World skierowana jest tylko do mężczyzn. Zarówno dla singli, którzy boją się wyjść na parkiet, jak i dla narzeczonych, mężów, chłopaków, którzy pragną zachwycić swoją partnerkę umiejętnościami tanecznymi. Na pewno lekcje prowadzone będą w małych grupach, ponieważ zależy mi, by każdemu kursantowi poświęcić odpowiednią ilość czasu, z każdym będę trenowała osobiście – zdradza Agnieszka Kaczorowska.

Kurs tańca dla mężczyzn, z seksowną instruktorką będzie z pewnością  przyjemnym zamiennikiem męczących ćwiczeń na siłowni. Agnieszka słynie z tego, że nie odpuszcza, twierdząc, że nie ma takiego faceta, którego nie nauczyłaby tańczyć.

Panowie, zapisujemy się?

Odchudzona Agnieszka Kaczorowska pokazała imponujący dekolt do samego pępka! To prawdziwa salonowa lwica biznesu!

Lubisz Agnieszkę Kaczorowską?Komentarzy: 2


Mirellka2N | 25 października 2017, 12:49

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam – 5 kilogramow. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dominika | 23 października 2017, 16:30

No ona nieźle schudła i teraz wygląda naprawdę dobrze. Ciekawe co brała i na jakiej diecie była. Jak tak szybko schudła to moze te iqgreen brała, bo przyspieszają metabolizm, sama się nad nimi zastanawiam i chyba się skuszę. Fajnie, że się rozwija i niech się jej wiedzie!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×