Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Agnieszka Hyży uciekła z zimnej Polski prosto do raju! Każdy chciałby pracować w takich warunkach!

Agnieszka Hyży Zanzibar


Agnieszka Hyży na Zanzibarze z Itaką i Indigo

Agnieszka Hyży to prawdziwa kobieta pracująca – prezenterka, konferansjerka, prowadząca, a jednocześnie dyrektorka kreatywna jednego z najważniejszych serwisów ślubnych w Europie – Wedding.pl. Ostatnio okazało się, ze portal od początku roku zwiększył ilość pracowników z dziesięciu do prawie pięćdziesięciu (!), a z platformy korzysta 100 tysięcy panien młodych, co stanowi aż 80% rynku!

Robert Lewandowski bogatszy dzięki Agnieszce Hyży! Od tych cyferek można oszaleć!

Nic dziwnego, że Agnieszka bardzo walczy o dobrą pozycję swojego oczka w głowie i dba o jego rozwój oraz pozyskiwanie jak największej ilości odpowiednich partnerów. I dlatego też żona Grzegorza wybrała się w piękne plenery razem z firmą INDIGO i Itaka na przepiękny Zanzibar, gdzie realizowany jest bardzo wyjątkowy projekt. Celebrytka wrzuciła na swojego Instagram klimatyczną fotkę, która podpisała:

Witam w raju 🙂 ? Co to za miejsce ?Wymarzony plener do wyjątkowego projektu .Kilka miesięcy pracy i udało się!? #work #raj #paradise #photo#session #photographer #fashion #zanzibar#africa #new #project @[email protected] @wedding.pl @kazar#commingsoon

Więcej na razie nie wiemy, zatem czekamy na zdjęcia i wspominamy słońce.

Wystarczyło kilka minut i Agnieszka Hyży z kopciuszka zmieniła się w księżniczkę! Po rozczochranych włosach i dresie ani śladu! Jest za to kreacja godna Oscarów!

Agnieszka Hyży pochwaliła się zaskakującym projektem, który zrealizuje wspólnie z ukochanym mężem w Tokio!

Chciałbyś mieć figurę jak Agnieszka Hyży?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×