Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 17.11.2017

Agnieszka Dygant pochwaliła się swoją piękną mamą! Internauci oszaleli – doszukali się podobieństwa do słynnej ikony stylu!

Agnieszka Dygant


 

Agnieszka Dygant pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z mamą

Agnieszka Dygant  w ostatnim czasie świeci triumfy swojej popularności. Aktorka nie narzeka na brak pracy i gra w wielu topowych produkcjach. Mogliśmy ją oglądać w kontrowersyjnym Botoksie Patryka Vegi , a ostatnio w hicie świątecznym –  Listy do M3. Dygant nie zalicza się do gwiazd wylewnych. Raczej stroni od wywiadów, w których niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Jednak swoja tajemniczość nadrabia na Instagramie, na którym co rusz publikuje swoje nowe fotografie z życia rodzinnego. Aktorka stosunkowo niedawno założyła konto, a już zyskała ponad 100 tysięcy obserwujących.

 

Aktualnie Dygant opublikowała prywatne zdjęcie, na którym pozuje ze swoją ukochaną mamą, cudną fotkę okrasiła zabawnym podpisem.

Ja: „Mamuś, 100 tysięcy osób nas właśnie ogląda!!!Mama: „Może mnie nie zauważą”#100 #tysięcy #lalalalalalala #ale #czad #to #chyba #jakaś #impra – napisała Dygant.

Oczywiście fani aktorki rozpłynęli się w zachwytach nad urodą jej mamy. Pod fotografia pojawiło się mnóstwo miłych komentarzy.

 Cudna mama.

Mama jaka klasa.

Mama wygrała!

Piękne geny – czytamy w komentarzach.

Wielu internautów zwróciło uwagę na spore podobieństwo mamy Dygant do Coco Chanel.

Twoja Mama wygląda jak Coco Chanel.

Mama zupełnie jak Coco Chanel – pisali.

Zobaczcie, czy jest faktycznie podobna do ikony stylu?

 

Wiemy kiedy Agnieszka Dygant weźmie ślub! Piękna aktorka uchyliła rąbka tajemnicy!

Premiera filmu „Listy do M. 3”: Agnieszka Dygant jak luksusowa śnieżynka kusiła nagimi plecami!

 

Gwiazdy na premierze filmu „Listy do M. 3”: Agnieszka Woźniak-Starak, Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak [DUŻO ZDJĘĆ]

Czy lubisz Agnieszkę Dygant?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×