Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Agata Kulesza była bardzo poważnie chora. Dlatego zniknęła z show-biznesu!

Agata Kulesza jest chora


Agata Kulesza miała poważne problemy zdrowotne

Agata Kulesza od zawsze unika ścianek, nigdy nie pławi się w blichtrze sławy i zawsze stroni od wydarzeń towarzyskich, które nie są związane z jej profesją. Kulesza pojawia się na salonach bardzo rzadko. Przez ostatnie pół roku próżno było szukać aktorki na salonach, bowiem całkowicie z nich zniknęła. Dopiero w ostatnim czasie uświetniła swoją obecnością premierę filmu „Pewnego razu w listopadzie”. Co się działo z aktorką wcześniej?

Okazuje się, że Agata Kulesza nagle zniknęła z show biznesu ponieważ miała poważne problemy z sercem.

Ostatnie lata odbiły się na mojej kondycji. Podejrzewam u siebie nerwicę, miewam puls spoczynkowy 100. Raz trafiłam do szpitala z objawami zawału, a okazało się, że to tylko brak potasu, który został wypłukany przez stres. Szczególnie trudno zniosłam zamieszanie po sukcesie „Idy”. Obowiązkowi promocji filmu nałożyły się na inne zawodowe. Miałam zdjęcia do „Niewinnych” Anne Fontaine i drugiego sezonu serialu „Krew z krwi”. Ale Jasiek Komasa, który go reżyserował, powiedział, że nigdy nie zagrałabym tak Carmen, gdybym nie była wrakiem człowieka. Przez wiele tygodni, budząc się rano, już byłam zmęczona. Nie zauważałam, że spadają liście i zmieniają się pory roku. A jeszcze mój telefon dzwonił bez przerwy, bo jako aktorka oscarowego filmu powinnam bywać, uświetniać, wypowiadać się na każdy temat. Miałam poczucie, że jestem wyciętą z tektury figurą, którą ustawia się w sklepie. Ludzie widzą uśmiechniętą postać, ale nie interesuje ich, kto się za nią kryje. A to byłam ja – zagubiona, przerażona, przemęczona – zwierzyła się aktorka w Twoim stylu.

Agata Kulesza stwierdziła, że choroba wiele ja nauczyła i uświadomiła istotne sprawy:

Uświadomiłam sobie: nie ze wszystkim dam radę. Kiedy organizm domaga się odpoczynku, nie mogę tego lekceważyć. Wtedy byłam w pułapce, czułam się osaczona. Teraz panuję nad tym i wiem, że nie doprowadzę się już do takiego stanu. Trudno, zrezygnuję z jakiejś roli, nie zarobię pieniędzy, ale nie pójdę z życiem na czołowe zderzenie – zadeklarowała gwiazda.

Przy okazji ostatniej premiery, na której się pojawiła, aktorka zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą, całkowicie nowa fryzura, długie, sięgające za ramiona włosy do rozkloszowanej długiej sukienki. Agacie Kuleszy, jednej z najwybitniejszych polskich aktorek, życzymy zdrowia i wielu wspaniałych ról filmowych i teatralnych. 

Agata Kulesza kompletnie zmieniła fryzurę! Teraz wygląda jeszcze lepiej!

Agata Kulesza zmieniła fryzurę

Agata Kulesza zmieniła fryzurę

Agata Kulesza - Najlepsza aktorka drugoplanowa - Orły 2017

Agata Kulesza – Najlepsza aktorka drugoplanowa – Orły 2017

Agata Trzebuchowska, Paweł Pawlikowski, Agata Kulesza - Oscary 2015 (Polacy na Oscarach)

Agata Trzebuchowska, Paweł Pawlikowski, Agata Kulesza – Oscary 2015

 

 Komentarzy: 1


Mirellka2I | 25 października 2017, 16:30

Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam – 9 kilogramow. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×