Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Agata Duda ma już dość bycia pierwszą damą!? WYPROWADZI się od prezydenta?

Agata Duda na zakupach


Agata Duda wyprowadza się od prezydenta?

Nowe wybory prezydenckie coraz bardziej jawią się w szarych barwach. Jak się okazuje nie tylko Jarosław Kaczyński czy Zbigniew Ziobro mogą zablokować kandydaturę Andrzeja Dudy w następnych wyborach. Prawdopodobnie w Pałacu Prezydenckim nie ma ochoty już dłużej mieszkać małżonka prezydenta –  Agata Duda.

Katarzyna Bosacka poznała osobiście Agatę Dudę i jest nią rozczarowana! „Szkoda czasu”

Taką sensacyjną informację podał „Polski The Times”. Gazeta twierdzi, że prezydentowa stanowczo zapowiedziała, że bez względu na wszystko w 2020 roku, czyli po zakończeniu obecnej kadencji jej męża, wróci do Krakowa. Dziennikarze swoje rewelacje ponoć potwierdzili w dwóch źródłach.

Trudno wyobrazić sobie sytuację, w której prezydent sam – niczym słomiany wdowiec zamieszka w Pałacu, a jego żona będzie przyjeżdżać do niego okazjonalnie. Raczej niemożliwe jest też to, żeby Duda pełnił funkcję głowy państwa z grodu Kraka. W kuluarach parlamentarnych spekuluje się również, że prezydentowa będzie stanowczo namawiać Andrzeja Dudę do rezygnacji z ubiegania się o reelekcję.

Czy milcząca jak do tej pory Agata Duda zamierza wywrócić do góry nogami wszystkie polityczne układanki obozu „dobrej zmiany”?

Poczekamy zobaczymy.

Agata Duda tak pięknie nie wyglądała nawet na spotkaniu z księżną Kate! Pierwszą Damę Bułgarii powitała w świetnym płaszczu polskiej marki!

Andrzej Duda i Agata Duda kibicują na EURO 2016

Andrzej Duda i Agata Duda

Kim są Kinga i Agata Duda, fot. Facebook

Agata Duda, Andrzej Duda

Agata, Andrzej i Kinga Duda

Agata, Andrzej i Kinga Duda

 

Czy Agata Duda jest dobrą pierwszą damą?Komentarzy: 6


EwaGość | 9 października 2017, 22:39

Jest za sztywna nie pasuje do pałacu. Jest nie przyjemna i ponura.Pani Ania Komorowska bardziej pasowała do pałacu pomimo że głosowałem na Pana Dude.Pani Komorowska dala się lubic była bardziej sympatyczna .Pani Duda ponurak


Gość | 9 października 2017, 22:08

Jak na badyle te Dudowcy wyglądają


Gośćh | 9 października 2017, 14:05

klasa.klasa ,niedościgła klasa


GośćA | 9 października 2017, 11:49

JASTRZAB SZUKA SENSACJI XXI WIEKU ! PONOC JUZ OD PIATKU MA NIE BYC Z PREZYDENTEM I WYPROWADZA SIE DO KRAKOWA Z MICHNIKIEM


Obywatel | 9 października 2017, 08:35

No bo jak tu mieszkać z długopisem.


Gość | 8 października 2017, 23:57

Beznadziejna kobieta.


Dodaj komentarz
×