Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Agata Duda ukrywa córkę przed światem? Powodem może być nowa miłość pięknej Kingi!

Agata Duda i Kinga Duda


Agata Duda chowa córkę przed opinią publiczną

Było spotkanie z księżną Kate i księciem Williamem, była wizyta Donalda Trumpa i Melanii Trump, która sparaliżowała pół Warszawy i została okrzyknięta wielkim sukcesem. Były obchody wybuchu Powstania Warszawskiego, święto Wojska Polskiego i szereg innych, mniej lub ważnych uroczystości. Na wszystkich można było zobaczyć Andrzeja Dudę z małżonką, Agatą Dudą, ale próżno było wypatrywać obecności Kingi Dudy, prezydenckiej córki. Co się z nią dzieje?

Wow! Kinga Duda z partnerem zachwycili na balu studenckim! Gorąca czerwień to zdecydowanie jej kolor!

Jest piękna, młoda i uzdolniona. Znalazła się w pierwszej czwórce najzdolniejszych studentów Szkoły Prawa Amerykańskiego, ma świetny gust modowy i jest uwielbiana przez rówieśników. Córka prezydenckiej pary to prawdziwa młoda dama i nie ma powodu do obaw, że podczas oficjalnych spotkań zaliczy wpadkę. Dlaczego więc nie pojawia się u boku rodziców? Jak donosi Rewia, Agata martwi się o jej bezpieczeństwo i spokojne życie. Chce, by Kinga uniknęła nieprzyjemności płynących z życia na świeczniku, złośliwych plotek i nienawistnych komentarzy. 

Profesorowie na uczelni wymagają od niej o wiele więcej niż od innych, studenci z roku chodzą za nią z telefonami i robią zdjęcia, gdy wymyka się na papierosa, Internauci wysyłają pogróżki – taka jest cena, którą przyszło jej zapłacić za bycie prezydencką córką. Nic dziwnego, że kochająca matka chce osłonić swoje dziecko przed ciosami i odsuwa Kingę od życia medialnego tak bardzo, jak to tylko możliwe. Wymykają się czasem na zagraniczne zakupy i spotykają w sekrecie – łączy je miłość do mody, elegancji i świetne figury, więc sklepowe szaleństwa stoją otworem.

Kolejnym powodem dla skrywania córki może być również jej nowa miłość – Duda zakochała się w przystojnym studencie medycyny, Bartku i wpadła po uszy. Robi się coraz poważniej, a fotoreporterzy depczący im po piętach to ostatnie, czego potrzebują.

Kinga Duda przeżyła traumatyczne chwile! Poprosiła o pomoc internautów!

Kinga Duda w krótkich włosach

Kinga Duda w krótkich włosach

Kinga Duda - Wielkanoc 2017

Kinga Duda – Wielkanoc 2017

 

Uważasz, że Kinga Duda powinna założyć konto na Instagramie i Facebooku?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×