Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Agata Buzek pokonała nowotwór. Po latach opowiedziała o szczegółach walki z rakiem

Agata Buzek o chorobie


Agata Buzek u Magdy Mołek o nowotworze

Znana polska aktorka Agata Buzek wybiera zawsze wymagające role, które wzbudzają podziw widzów i uznanie krytyków. Dziś częściej można ją oglądać w amerykańskich, niemieckich i francuskich produkcjach, choć nadal chętnie występuje w Polsce.

Aktorka nie chcąc bazować na znanym nazwisku ojca polityka, unika rozgłosu w polskim show-biznesie. Nie chodzi na imprezy, nie pozuje na ściankach, nie gra również w banalnych serialach. Gdy zdecyduje się już na rozmowę z dziennikarzami, porusza wyłącznie tematy zawodowe. Nigdy nie sprzedaje swojej prywatności w mediach.

Agata Buzek chorowała na ziarnicę

W rozmowie Magdy Mołek z Agatą Buzek nie obyło się bez pytań z zakresu życia prywatnego. Zapytana przez dziennikarkę TVN o najtrudniejszy moment w życiu, otwarcie przyznała, że były cztery takie sytuacje. Jednak to na chorobie nowotworowej najbardziej skupiła się aktorka:

Przyszły mi do głowy cztery sprawy, ale trzy nie kończą się dobrze. Ta czwarta tak. To jest moja choroba w dzieciństwie.

Jako dziecko Buzek zachorowała na ziarnicę, nowotwór, który atakuje układ limfatyczny. Gwiazda nie ukrywa, że wyszła z tego głównie dzięki wsparciu, jakie okazali jej rodzice:

Myślę, że przeszłam przez to i wyszłam z tego tylko dzięki moim rodzicom. Dzięki temu, jacy są, jacy dla mnie byli. Jak nigdy nie pozwolili mi się załamać, jak nigdy nie dali mi odczuć swojego własnego strachu, tej groźby, która nade mną wisiała przez te wszystkie lata. Tylko i wyłącznie ich siła, ich nadzieja, ich wiara, energia, ich nadludzki moim zdaniem wysiłek spowodowały, że ja miałam emocjonalną, psychiczną siłę, żeby przez to przejść. Myślę, że były dziesiątki momentów, w których gdybym się poddała, to by się nam nie udało – powiedziała Agata Buzek.

Na szczęście historia choroby Agaty Buzek zakończyła się pozytywnie.  Jednak rak odcisnął trwałe piętno w życiu aktorki:

Młodzi ludzie czują się nieśmiertelni – czas się nie kończy, siły się nie kończą, noce się nie kończą, imprezy się nie kończą. Ja takiego momentu nie miałam nigdy. Zawsze wiedziałam, że jestem śmiertelna i że moje siły są policzone – mówiła kilka miesięcy temu w „Urodzie Życia”

Agacie życzymy dużo zdrowia oraz kolejnych spektakularnych, międzynarodowych sukcesów.

Zobacz: Agata Buzek pokazała się nago! Jednym zdjęciem rozwiała wątpliwości na temat problemów z wagą

Agata Buzek o chorobie

Agata Buzek o chorobie

Agata Buzek nowotwór

Agata Buzek nowotwór

Czy lubisz Agatę Buzek?Komentarzy: 2


Gość | 4 maja 2017, 09:23

Lubię Panią Agate. Za jej skromność, subtelność i wielki talent!


Gość | 4 maja 2017, 06:29

Lubię ją, już chociażby za to że nie mizdrzy się na ściankach i nie opowiada bzdur w durnych programach i durnych szmatławcach.


Dodaj komentarz
×