Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 22.11.2017

Mamy oficjalne oświadczenie adwokata Emila S. w sprawie jego rzekomego zatrzymania i posiadania narkotyków

Emil Haidar o związku z Dodą


Oświadczenie Emila S. w sprawie zatrzymania przez policję

Jak wcześniej poinformował serwis Pudelek – partner Doroty Rabczewskiej –  Emil S. – został zatrzymany przez policję. Rzekomo oboje mieli być uwikłani w aferę finansową, o której pół roku temu pisała Gazeta Finansowa. Według tygodnika Dorota Rabczewska i Emil S. mieli wynająć gangsterów i zapłacić im 300 tysięcy złotych za uciszenie byłego partnera Rabczewskiej – Emila Haidara. Rabczewska zaprzeczyła tym doniesieniom i w oficjalnym oświadczeniu wystosowanym do mediów zapowiedziała walkę w sądzie. Podobne stanowisko przedstawił jej partner.

Trwają czynności związane z zatrzymaniem pana Emila S. – mówił w rozmowie z Pudelkiem oficer prasowy komendanta rejonowego policji Warszawa II, nadkom. Robert Szumiata.

Chłopak Doroty Rabczewskiej zatrzymany przez policję!

W powyższej sprawie wypowiedział się oficjalnie adwokat Emila S. :

Odpowiadając na rozpowszechniane, nieprawdziwe informacje dotyczące zatrzymania partnera biznesowego Doroty Rabczewskiej, Emila Stępnia, należy wskazać iż nie był on osobą aresztowaną a jedynie zatrzymaną do dyspozycji Prokuratora. Po złożeniu obszernych wyjaśnień w KRP Warszawa II oraz w Prokuraturze, prowadzący postępowanie, dokonując wnikliwej oceny zgromadzonego materiału uznał, że brak jest jakichkolwiek podstaw do stosowania środków aresztowych, a wystarczającym zabezpieczeniem toku postępowania będzie poręczenie majątkowe.

Emil Stępień wbrew twierdzeniom części komunikatów nie przyznał się do stawianego zarzutu udziału w nakłanianiu Emila Haidara do określonego zachowania, obszernie wyjaśniając brak swojego związku ze zdarzeniami w których pokrzywdzonym stał się Emil Haidar.

Drugi z zarzutów, dot. ujawnienia śladowych ilości substancji psychoaktywnych w jednym z jego mieszkań, wynajmowanym wcześniej osobom trzecim, został rzetelnie wyjaśniony i nie jest przedmiotem dalszych działań Policji.

Należy stanowczo podkreślić, iż osoba Pani Doroty Rabczewskiej nie była ani nie jest przedmiotem zainteresowania w tej sprawie, w szczególności brak jest związku jej osoby z trwającym postępowaniem. Świadczy o tym również fakt, iż prowadzący postępowanie nadal nie widzi konieczności przesłuchania jej.

Jednocześnie Emil Stępień zaprzecza sugerowanym informacjom, aby ukrywał lub rozpowszechniał film na którym pokrzywdzony poddaje się tzw. „innym czynnościom seksualnym”.

Zdarzenia ostatnich dwóch dni nie tylko nie wpłynęły negatywnie na produkcję kolejnej części Pitbulla ale dodatkowo zainspirowały producenta do stworzenia nowego wątku w filmie. Już wkrótce na przygotowywanej konferencji prasowej zaprezentowane zostaną bliższe szczegóły.

Adwokat

Adam Gomuła

Zatem czekamy na dalszy rozwój tej nieprzyjemnej sprawy.

Mocne! Emil Haidar o zatrzymaniu Emila S. przez policję! „Dziękuję bardzo organom ścigania, że nie dały się omamić Dorocie Rabczewskiej. Okazuje się, że…” [WIDEO]

Emil S. zatrzymany przez policję

Emil S. zatrzymany przez policję

Emil Stępień - chłopak Dody

Emil Stępień – chłopak Dody

Oświadczenie Emila Haidara w sprawie procesu z Dodą

Emil Haidar  z Dodą

Czy żałujesz, że Doda rozstała się z Emilem Haidarem?Komentarzy: 3


Gość | 11 września 2017, 18:12

sprawa rozwojowa i w toku, pożyjemy zobaczymy (hehe)


Gość | 11 września 2017, 18:08

Trochę czasu zajęło adwokatowi aby skleić stek bzdur , że jego Emil jest niewinny! Niestety Pani Dorotko każdy wie jak i z kim się Pani prowadzi


Gość | 11 września 2017, 11:32

Ale ta Doda ma kiczowaty wyraz twarzy.


Dodaj komentarz
×