Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 21.01.2018

Grammy 2017: Adele ze sceny zadedykowała swoją nagrodę Beyonce. Gwiazda wzruszyła się do łez!

Grammy Adele Beyonce


Adele zadedykowała nagrodę Beyonce na Grammy 2017

Adele to największa wygrana tegorocznego rozdania nagród Grammy 2017. Otrzymała statuetki we wszystkich najważniejszych kategoriach: za album roku (za płytę 25), za piosenkę roku oraz za nagranie roku (za Hello).

Zobacz: Grammy 2017: Znamy listę laureatów! Kto wygrał w najważniejszych kategoriach? [PEŁNA LISTA]

Jej wygrana za album roku nie była wielkim zaskoczeniem. Jej największą konkurentką w tej kategorii była Beyonce, której album Lemonade został okrzyknięty przez krytyków jako najlepszy w jej karierze. Odbierając tę nagrodę ze sceny Adele postanowiła zadedykować tę nagrodę pani Carter.

Nie mogę zaakceptować tej nagrody. Jest mi niezwykle miło i jestem niesamowicie wdzięczna za to wyróżnienie, ale artystką mojego życia jest Beyonce, a Lemonade to majstersztyk. Ten projekt był niesamowicie przemyślany i pokazał fanom nową stronę Beyonce, którą nieczęsto odsłania przed widownią. My, artyści, kochamy cię, Beyonce. Kocham cię, zawsze kochałam i zawsze będę – powiedziała ze sceny Adele

Dodatkowo, odbierając nagrodę za nagranie roku za Hello odniosła się do plotek dotyczących jej małżeństwa z Simonem Koneckim. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda jednak jest już zamężna.

Dziękuję mojemu mężowi i synowi. Jesteście powodami, dla których to robię – oznajmiła

Co za gest!

Zobacz: Grammy 2017: Najpiękniejsze kreacje gwiazd – Rihanna, Lady Gaga, Jennifer Lopez, Katy Perry, Adele i inni [DUŻO ZDJĘĆ]

Adele zadedykowała swoją nagrodę Grammy Beyonce

Adele zadedykowała swoją nagrodę Grammy Beyonce

Adele otrzymała 5 nagród Grammy 2017

Adele otrzymała 5 nagród Grammy 2017

Czy śledzisz co roku galę Grammy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×