Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Zmiany w składzie The Voice Kids! W fotelach trenerów Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski, a prowadzący…

The Voice Kids


Adam Zdrójkowski poprowadzi The Voice Kids

Premiera The Voice Kids zbliża się wielkimi krokami, pre-castingi już zamknięte, nagrania programu w toku. Wszyscy z niecierpliwością czekają na to, by usłyszeć na scenie najmłodszych wykonawców i zobaczyć któremu z nich uda się dostać na sam szczyt. Tymczasem na planie wciąż zachodzą zmiany. W fotelach trenerów zobaczymy Aleksandra Milwiw-Barona i Tomasza Tomsona Lacha z Afromental, niepowtarzalną Edytę Górniak, bożyszcze nastolatek Dawida Kwiatkowskiego, a w roli prowadzącego… nie, nie będzie to Maciej Musiał! Jego młodszy kolega z planu rodzinka.pl zastąpi go w tej roli. Zaskoczeni?

Maria Sadowska bardzo ostro o zwycięzcach „The Voice of Poland”! Do wielu z nich ma wielki żal! Najbardziej zawiódł ją…

Adam Zdrójkowski ma 17 lat i szybko nabiera popularności. Dorastał na oczach widzów w komediowej produkcji u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka, ale nie jest już małym chłopcem, a jego kariera rozpędza się w zawrotnym tempie. Po fenomenalnym występie podczas sylwestrowej imprezy na przełomie zeszłego i obecnego roku Adam najwyraźniej zyskał zaufanie stacji, bo zobaczymy go w The Voice Kids – nie wiadomo jednak co w tym wypadku stanie się z Musiałem.

The Voice of Poland jest najpopularniejszym talent-show w Polsce. Co roku gromadzi przed telewizorami prawdziwe tłumy. Myślicie, że The Voice Kids dorówna mu popularnością? I jak Zdrójkowski poradzi sobie w roli gospodarza?

Tego wszystkiego dowiemy się już niedługo. Czekacie?

Gwiazdy THE VOICE OF POLAND promują ósmy sezon! Piękna Marcelina Zawadzka i Michał Szpak w kapeluszu debiutują w nowych rolach

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska sa parą

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska sa parą

Adam Zdrójkowski - impreza mikołajkowa w hotelu Brant

Adam Zdrójkowski – impreza mikołajkowa w hotelu Brant

 

Czy oglądasz The Voice of Poland?Komentarzy: 1


Gość | 21 sierpnia 2017, 11:32

co taki szczawik moze znac sie ? gdzie jest musial tego kurskiego powiesic za jojo za toas


Dodaj komentarz
×