Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 16.01.2018

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska są razem już od 6 miesięcy! Aktor postanowił uczcić tę datę i pochwalić się fanom, ale… Naprawdę TAK ją nazwał?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska świętują pół roku razem


Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska świętują pół roku związku

Młodzieńcza miłość rządzi się swoimi prawami. Tam, gdzie starsi wyczekują na pierwszą, drugą, czy kolejną z rzędu rocznicę, młode pary liczą wszystkie miesiące po kolei i cieszą się z miłości w zupełnie inny sposób. Dla Adama Zdrójkowskiego i jego ukochanej Wiktorii Gąsiewskiej takie „święto” wypadło 7 grudnia.

Para, która poznała się i pracuje razem na planie hitowego serialu rodzinka.pl wybrała się na romantyczną kolację by uczcić sześć miesięcy bycia ze sobą. Adam wrzucił na swoje InstaStory zdjęcie ślicznej Wiktorii, uśmiechającej się nad tacą z kusząco wyglądającym sushi. Wszystko to bardzo urocze, ale podpis na zdjęciu, na którym oznaczył ukochaną, był nieco niekonwencjonalny:

6 miesięcy z tym parchem – napisał młody aktor, który poza swoją partnerką świata nie widzi

Mamy nadzieję, że przez pół roku Wiktoria zdążyła przywyknąć do specyficznego poczucia humoru swojego wybranka i szczerze życzymy im kolejnych wspaniałych miesięcy razem!

Adam Zdrójkowski cały w fekaliach: „g**no challange”

Adam Zdrójkowski potwierdził nowy związek! Mocne deklaracje jak na nastolatka

To dopiero miłość! Adam Zdrójkowski tak bardzo zakochał się w młodziutkiej Wiktorii Gąsiewskiej, że już zaproponował jej… Nie za wcześnie?

Czy podoba Ci się Adam Zdrójkowski – Kuba z rodzinki.pl?Komentarzy: 1


Gość | 9 grudnia 2017, 13:23

Co to jest „dziwczyna”? Radę to poprawić…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×