Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 17.01.2018

To dopiero miłość! Adam Zdrójkowski tak bardzo zakochał się w młodziutkiej Wiktorii Gąsiewskiej, że już zaproponował jej… Nie za wcześnie?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska


Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska szukają mieszkania

Adam Zdrójkowski znany jest szerszej publiczności jaki rezolutny, pyskaty i sprytny syn państwa Boskich z serialu rodzinka.pl, który w Polsce bije rekordy popularności. Kuba jest niezwykle samodzielny, zaradny i uwielbia stawiać na swoim, ma też świetny gust do dziewcząt – wygląda na to, że Adam wcielając się w tę rolę dał bohaterowi bardzo dużo z samego siebie. Siedemnastoletni aktor również jest bardzo samodzielny, a w dodatku zakochany, co skutkuje dość zaskakującymi pomysłami.

Jak donosi Fakt, Adam planuje wyprowadzkę z domu. W towarzystwie prześlicznej Wiktorii Gąsiewskiej, z którą umawia się od kilku miesięcy, intensywnie poszukuje mieszkania i zamierza wić miłosne gniazdko:

Adasiowi i Wiktorii doskonale się układa. Spędzają ze sobą mnóstwo czasu, pracują razem i w ogóle się nie nudzą swoją obecnością. Stwierdzili, że mimo młodego wieku chyba nadszedł już czas na wspólne mieszkanie. Adaś wyszedł z inicjatywą, a Wiktorii ten pomysł bardzo się spodobał. Zaczęli już szukać fajnego, wygodnego mieszkania – wyznaje informator tabloidu

Nie wiadomo tylko co na to rodzice Wiktorii i Adama. Z jednej strony oboje nieźle zarabiają grając w jednym serialu, z drugiej… myślicie, że to doby pomysł?

Adam Zdrójkowski ma nową dziewczynę! To znana aktorka

Adam Zdrójkowski potwierdził nowy związek! Mocne deklaracje jak na nastolatka

Adam Zdrójkowski pochwalił się światu namiętnym pocałunkiem ze swoją dziewczyną! Jak oni się kochają!

Czy podoba Ci się Adam Zdrójkowski – Kuba z rodzinki.pl?Komentarzy: 1


Gość | 4 grudnia 2017, 12:36

Zaproponował jej…….nie za wcześnie.
To są dziennikarskie wyżyny na tym portalu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×