Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Adam Sztaba miał wypadek. „Przeprowadzili konieczną interwencję”

Adam Sztaba miał wypadek. Co się stało? Zdjęcia 2017


Adam Sztaba miał wypadek w górach

Adam Sztaba jest znanym muzykiem. Od jakiegoś czasu sprawdza się także w zupełnie nowej dla siebie roli, a mianowicie został jurorem show Must Be The Music. Prywatnie to szczęśliwy mąż i ojciec.

Zobacz: Syn Adama Sztaby właśnie skończył rok! Z tej okazji gwiazdor pokazał urocze zdjęcia chłopca 

Adam wybrał się wraz ze swoją rodziną na krótki odpoczynek. Wszyscy udali się w polskie góry. Adam miał tam szaleć na stoku. Niestety, wszystko skończyło się dość nieprzyjemnie. Jak donosi Fakt, kompozytor uległ wypadkowi podczas jazdy na snowboardzie. Musiał więc szybko wrócić do Warszawy i tam poddać się rehabilitacji.

Chwilę po zdarzeniu Adamem zaopiekowali się zakopiańscy lekarze. Przeprowadzili konieczną interwencję i odesłali go do Warszawy – wyznaje źródło gazety

Zaraz po przyjeździe do stolicy, Sztaba musiał wypocząć. Wraz ze swoją żoną Agnieszką Dranikowską sporo spacerują po Warszawie. Przy okazji odwiedzają modne restauracje. Wszystko wskazuje jednak na to, że kompozytor dość szybko powróci do pracy. Jego żona zapewniła, że rehabilitacja przebiega pomyślnie.

Wszystko jest w porządku. Teraz Adam odzyskuje siły. Akurat jest czas, w którym może pozwolić sobie na regenerację, a powrót do pracy za chwilę – przyznała w rozmowie z Faktem

Adamowi życzymy dużo zdrowia.

Zobacz: Karolina Szostak miała groźny wypadek. „Operacja trwała 11 godzin”

Adam Sztaba - koncert ku pamięci Przemysława Gintrowskiego "A jednak coś po nas zostanie..." 2016

Wypadek Adama Sztaby

Zdjęcia ze ślubu Adama Sztaby i Agnieszki Dranikowskiej

Adam Sztaba miał wypadek

Czy Adam Sztaba z Agnieszką Dranikowską tworzą ładną parę?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×