Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

50-letnia Ewa Minge idzie na całość! Niedawno wzięła ślub, a teraz opowiada o ciąży!Ewa Minge może jeszcze urodzić dziecko

Ewa Minge niedawno informowała wszystkie media o swoim spektakularnym ślubie z tajemniczym partnerem, o którym nadal nikt nic nie wie. Jak się okazało Minge mimo, że ma 50 lat poważnie rozważała urodzenie swojego trzeciego dziecka! Ostatnio w jednym z wywiadów projektantka opowiedziała co nieco o życiu swoich planach i życiu prywatnym. Jedno z pytań, jakie padło ze strony dziennikarza jednego z portali plotkarskich, dotyczyło właśnie macierzyństwa. Czy 50 letnia Ewa Minge chciałaby mieć dziecko z mężem? Odpowiedz projektantki może niektórych zaskoczyć:

Nie ukrywam, że mój obecny mąż namawiał mnie bardzo długo na dziecko, ponieważ ja jestem jeszcze w takim momencie życia, że mogłabym mieć to dziecko. Wytłumaczyłam mu jedną rzecz: każdy z nam ma dwoje dzieci, razem mamy czworo, ja dzieci mojego męża uznaję absolutnie za swoje dzieci i jestem z tych kobiet, które bardzo szanują przeszłość, bo każdy z nas w tym wieku ma jakąś przeszłość. Wytłumaczyłam mu, że mimo wszystko wtedy, kiedy to dziecko będzie nas potrzebowało, to żeby popatrzył na nasze dzieci, które nas jeszcze bardzo potrzebują, naszego doświadczenia, mądrości, to nas może zabraknąć – wyznała Ewa Minge.

Co o tej wypowiedzi sądzicie?

 

Coś podobnego! Ślub Ewy Minge był MISTYFIKACJĄ?!

Ewa Minge nie zawsze była taka szczupła: „Poszłam kupić w Pewexie wymarzone dżinsy, ale nie zmieściłam się w nie”

Myśleliście, że Ewa Minge majstrowała przy swojej twarzy u chirurga plastycznego? Mamy mocne dowody! Porównajcie jej zdjęcia sprzed 20 lat!

Czy popierasz zdanie Ewy Minge?Komentarzy: 5


Gośćjola | 23 listopada 2017, 19:21

Nich pomysli o papersach a nie dziecku


Ida | 23 listopada 2017, 19:19

Papowana lala


Gość | 23 listopada 2017, 09:39

Co za babsztyl.


minge i jej brednie | 23 listopada 2017, 09:23

Ta baba jest tak zaklamana ze szok. Te zdjęcia nie są z wakacji
A z roboty, gdzie była wynajęta to zamawiania gustów pewnych żon pracownikon z pewnej znanej firmy. Brednie.
Jej pół życia a zwłaszcza te z ostatniej dekady to jeden wielki blef
Jej Jastrząb pomoc trzeba a nie promować te urojona z kompleksow milionerke
Synów leczyła siebie by też mogła.


Gość | 23 listopada 2017, 03:54

O rany. Przeróbki ciała (kompleksy), czarne paznokcie, życie w grzechu (ślub cywilny), wszystko na wierzchu, tatuaże i, co nie dziwi ani trochę po tym, co na wstępie, ale stanowi potwierdzenie: znak illuminatów, czyli satanistów. Potrzeba ogromnie dużo modlitwy i mszy św. za dobro Jej dzieci i za nawrócenie całej rodziny.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×