Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 22.01.2018

Radek Pestka jest modowym blogerem! Po Top Model zmienił styl i fryzurę. Wybraliśmy najlepsze stylizacje

Untitled 2


Blog Radka Pestki z Top Model 5

Radek Pestka to bez wątpienia jeden z faworytów do nagrody głównej w 5. edycjiTop Model„. Aspirujący model nie jest klasycznym przystojniakiem, ale jego twarz – co pokazał już w dotychczasowych sesjach zdjęciowych – jest niesamowicie intrygująca, wyraża dużo emocji. Marcin Tyszka niejednokrotnie przyznawał, że chciałby z nim pracować.

19-letni Radek nie od wczoraj ma styczność z modą. Wyrazem jego miłości do świata mody jest jego blog rdslav.com. Prezentuje na nim swoje stroje. Styl Radka Pestki jest, co on sam przyznaje, jeszcze nie do końca ukształtowany:

Stylizacje są bardzo różne, sam jeszcze poszukuję swojego stylu, który byłby kojarzony ze mną – pisze młody bloger.

Na zdjęciach, które uczestnik „Top Model 5” zamieszcza na blogu i Instagramie widać, że ceni przede wszystkim wygodę. W jego szafie dominują proste spodnie, T-shirty i koszule plus bluzy z nadrukami. Daleko mu jeszcze do rozmachu i ekstrawagancji, które na wybiegu pokazuje jego modowy guru, Anthony Vaccarello, projektant, który stworzył odważne suknie noszone m.in. przez Anję Rubik.

Radkowi życzymy, aby rozwinął modową fantazję. A na przegląd jego strojów i sesji zdjęciowych, w których wziął udział, zapraszamy do naszej galerii.

Zobacz także: Top Model 5 na Instagramie: Karolina chwali się chłopakiem, a Kamila wąską talią

Radek Pestka (fot. Instagram)

Radek Pestka (fot. Instagram)

Radek Pestka (fot. Instagram)

Radek Pestka (fot. Instagram)

Radek Pestka (fot. Rdslav.com)

Radek Pestka (fot. Rdslav.com)Komentarzy: 2


Gość | 27 sierpnia 2016, 21:05

Radek Pestka to gej


gabnag | 19 października 2015, 13:19

zdecydowanie polecam slimcea na blokadę apetytu oraz przyśpieszenie przemiany materii. Te połączenie dało mi rezultat 12kg w 3 miesiące stosowania.


Dodaj komentarz
×