Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 14.12.2017

Seksowna Joanna Krupa obsypana cekinami pokazała zgrabną nóżkę na Różach Gali. Jej kreacja dokładnie podkreśliła wszystkie kształty!

Joanna Krupa - Róże Gali 2017


Joanna Krupa w obcisłej kreacji na Różach Gali 2017

Ufficio Primo w Warszawie 20 listopada przeżywało prawdziwą inwazję znanych i lubianych. Na czerwonym dywanie podczas 15, jubileuszowego rozdania nagród Róże Gali 2017 pojawiła się śmietanka polskiego show-biznesu i zachwyciła stylizacjami rodem z Hollywood. Nie zabrakło największych diw rodzimej sceny, takich jak Edyta Górniak czy Kayah, pojawił się również Dawid Woliński, a razem z nim piękna Joanna Krupa, która jak zwykle nie zawiodła swoją kreacją.

Śliczna polska topmodelka wie jak podkreślić swoje atuty. W obcisłej, niebiesko-czarnej kreacji od Just Paul Prive wyszywanej od góry do dołu połyskliwymi cekinami, na szpilkach i z pięknym uśmiechem na twarzy Krupa zostawiła daleko w tyle damską część gości Róż Gali. Rozcięcie w sukni ukazywało zgrabne nogi modelki, a dokładnie opinający ciało materiał nie pozostawiał wiele dla wyobraźni. Niezwykle oszczędny makijaż rozświetlił jej twarz i podkreślił duże oczy, a skromna, choć bardzo stylowa biżuteria i biała torebka na łańcuszku domknęły zgrabnie jej wieczorową stylizację. Na uwagę zasługuje również zadziorna fryzurka – Joanna upięła włosy na karku i podwinęła je do środka, przez co sprawiały wrażenie krótszych niż w rzeczywistości.

Kto jak kto, ale ona doskonale wie jak zrobić niezapomniane wrażenie.

[NA ŻYWO] Gwiazdy na 15-leciu Róż Gali: Maryla Rodowicz, Julia Wieniawa, Natasza Urbańska, Monika Zamachowska, Jessica Ziółek

Stylowa i szczuplutka Magdalena Lamparska po porodzie brawurowo powróciła na salony! Zachwyciła na Różach Gali!

Olśniewająca Edyta Górniak na Różach Gali udowodniła, że królowa jest tylko jedna. Jej kreacja jest spełnieniem marzeń każdej kobiety. Kosztowała MAJĄTEK

Czy Joanna Krupa jest sexy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×