Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

Dawno niewidziana Reni Jusis pojawiła się na pokazie Paprocki & Brzozowski! Z dumą zaprezentowała swoje puszyste futerko!

Reni Jusis Paprocki i Brzozowski futro


Reni Jusis na urodzinowym pokazie Paprocki & Brzozowski

Podczas dzisiejszego jubileuszu, uwielbianej przez gwiazdy pary polskich projektantów  Paprocki & Brzozowski, gwiazdy zaprezentowały się raczej w stonowanych stylizacjach. Jedynie dawno nie widziana wokalistka Reni Jusis pozwoliła sobie na modowe szaleństwo.

Reni pojawiła się w cukierkowo różowej mini, z rozporkiem odsłaniającym jej powabne udo. Do kreacji dobrała modne w tym sezonie kabaretki i szpilki w kolorze fuksji. Jednak największą sensacją jej szalonej stylizacji było spektakularne futerko, z którym artystka nie rozstawała się nawet pozując na ściance.

Przypomnijmy, że Reni od ponad pięciu lat honorową członkinią światowej organizacji ekologicznej WWF. Zatem z pewnością futerko jest wytworem ekologicznym. Do swojego zakręconego zestawu piosenkarka dopasowała równie zaskakującą torebkę w kształcie złotej kuli.

Jedno jest pewne, dzisiejszą stylizacją Reni wszystkim przypomniała o swoim istnieniu.

Gwizdy na urodzinowym pokazie Paprocki & Brzozowski: Karolina Szostak, Edyta Herbuś, Małgorzata Socha, Reni Jusis

Nie mogło być inaczej! Reni Jusis i Tomek Makowiecki świętowali 10 lat razem w stylu EKO! Pokazali fascynujące zdjęcia

Od roku plotkowało się o kryzysie w związku Reni Jusis i Tomka Makowieckiego. Ostatnia decyzja pary rozwiewa wszystkie wątpliwości

Futro na zimę – prawdziwe czy sztuczne? Jakie wybierasz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×