Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

25-lecie Polsatu: Małgorzata Kożuchowska i Kasia Cichopek ubierały się u tego samego stylisty? Gwiazdy w podobnych kreacjach i dodatkach

Małgorzata Kożuchowska, Kasia Cichopek


Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Cichopek na 25-leciu telewizji Polsat

11 grudnia 2017 odbyła się jubileuszowa gala z okazji 25-lecia Telewizji Polsat. Wydarzenie odbyło się w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Na ten wyjątkowy wieczór została zaproszona cała plejada polskich gwiazd. Nie zabrakło również przedstawicieli polskiego rządu, kościoła i prezydenta RP. Na scenie zobaczyliśmy wiele fantastycznych, czołowych gwiazd stacji Niny Terentiew oraz niesamowitych artystów, którzy sowimi występami uświetnili całą galę.

Nie zabrakło również szaleństw na czerwonym dywanie, na którym z dumą prezentowali się znani i lubiany ze świata show-biznesu. Dużą uwagę na sobie skupiły przede wszystkim Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Cichopek, które postawiły tym razem na długie suknie w kolorze ognistej czerwieni. Dodatkowo każda z gwizd zarzuciła na siebie czarne okrycie wierzchnie.

Która według Was prezentowała się lepiej?

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje roczek swojej córeczki. Pokazała nowe słodkie zdjęcie, którym rozczuliła internautów! Musicie je zobaczyć!

Znamy kolejne nazwisko uczestnika 8. edycji „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”! To jedna z największych gwiazd Telewizji Polsat!

Kariera Piotra Gąsowskiego jest skończona? Polsat oficjalnie komentuje aferę z dilerem gwiazd!

Co wolisz: Polsat czy TVN?Komentarzy: 1


Gość | 12 grudnia 2017, 16:47

Cichopek ladniej mlodsza Kozuchowska mimo wszystko tak sobie widac ze stara.


Dodaj komentarz
×