Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

Plecak księżniczki Charlotte wyprzedany w niecałą godzinę! Księżna Kate będzie się musiała zmierzyć z nie lada konkurencją!

Księżniczka Charlotte w starych butach po księciu Harrym


Plecak księżniczki Charlotte kosztował 50 złotych

Księżna Kate niemalże od samego początku została okrzyknięta ikoną stylu w Wielkiej Brytanii. Jej stylizacje budzą wielkie emocje, a prawie każda kreacja znika z półek sklepowych w przeciągu paru godzin po tym, jak Kate się w niej pokaże. Teraz okazuje się, że stare porzekadło „jaka matka, taka córka” sprawdza się również w przypadku angielskich księżniczek – Kate rośnie konkurencja w postaci własnej córki!

Księżniczka Charlotte dwa dni temu została bohaterką sesji zdjęciowej autorstwa swojej mamy. Sesja Charlotte powstała z okazji jej pierwszego dnia w przedszkolu. Z tej okazji dumna mama ubrała córeczkę w czerwony płaszczyk, różowy szaliczek, szare rajstopki i czerwone buciki, które zresztą kiedyś należały do wujka Harry’ego! Do tego uroczego stroju Charlotte miała różowy plecaczek firmy Cath Kidston. Ceny plecaków tej marki wahają się od 47 do 140 złotych!

Ulubiony gadżet Charlotte jest już niedostępny na stronie. Model wyprzedał się dosłownie w godzinę po opublikowaniu sesji Charlotte, a zainteresowanie nim było tak duże, że serwery tego nie wytrzymały i finalnie plecak trafił do koszyków tylko największych szczęśliwców.

Stylowej mamie rośnie mocna konkurencja, która dodatkowo nie jest rozrzutna, gdyż jak podawały brytyjskie media plecak kosztował wówczas jedynie 50 złotych!

Oszczędności na królewskim dworze? Księżniczka Charlotte donasza 30-letnie, męskie buciki! Nie uwierzycie po kim!

3-letnia słodka księżniczka Charlotte zaliczyła pierwszą sesję zdjęciową w tym roku! Zdjęcia zrobiła księżna Kate

 

Księżna Kate stosuje ostre metody wychowawcze. W XXI wieku to brzmi jak absurd!

 

 

 

 

George czy Charlotte – które z dzieci Kate i Williama wzbudza większą sympatię?Komentarzy: 1


ksiezna | 11 stycznia 2018, 21:01

musi troche porosnac i wypiekniec wnuk ksiaze poludnia Europy czeka


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×