Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Orły 2017: Magdalena Boczarska w czerwonej kreacji. Elegancką suknię ozdobiła przypinką z mocnym wyznaniem

Magdalena Boczarska - Orły 2017


Orły 2017: Kreacja Magdaleny Boczarskiej

W Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala rozdania nagród Polskiej Akademii Filmowej: Orły 2017. Oprócz nagród przyznanych w 19 kategoriach, nie zabrakło też (albo raczej przede wszystkim) zjawiskowych kreacji. Jedną z nich miała na sobie Magdalena Boczarska.

Aktorka oczarowała na czerwonym dywanie pozując w kreacji Gosi Baczyńskiej. Wybrała długą, zmysłową, czerwoną sukienkę. Dobrała do niej sandałki na szpilce i wykonała bardzo delikatny, dziewczęcy makijaż.

Uwagę przykuwała też czarna przypinka z wyraźnym, feministycznym hasłem: „Girls just wanna have fun. Damental human rights”. W ten sposób gwiazda zwróciła uwagę na międzynarodowy protest kobiet walczących o równouprawnienie. Przewrotny cytat z piosenki Cindy Lauper nawiązuje od dziewczyn, które zamiast zabawy żądają fundamentalnych praw, takich jak: dostęp do nowoczesnej bezpłatnej antykoncepcji i zabiegów sterylizacji czy dofinansowania in vitro.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Gwiazdy na gali Orłów 2017: Wojciech Smarzowski, Magdalena Boczarska, Arkadiusz Jakubik, Jacek Braciak, Iza Kuna i inni [GALERIA]

Magdalena Boczarska - Orły 2017

Magdalena Boczarska – Orły 2017

Magdalena Boczarska - Orły 2017

Magdalena Boczarska – Orły 2017

Czy uważasz, że Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk pasują do siebie?Komentarzy: 1


Gość | 20 marca 2017, 21:43

Tylko dlaczego się nie uczesała?


Dodaj komentarz
×