Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Drapieżna Natalia Siwiec w lateksowych kozaczkach na 40-leciu Smyka! Jej krągłe piersi prawie wyskoczyły z marynarki!

Natalia Siwiec - 40-lecie Smyka


Natalia Siwiec w marynarce na 40-leciu Smyka

Ulubiona marka Polaków zajmująca się przynoszeniem uśmiechu na dziecięce twarze świętuje swoje 40-lecie! 8 listopada w Domu Towarowym Smyka odbyła się specjalna impreza z okazji 40 lat istnienia Smyka – na Chmielnej 25 zaroiło się od największych polskich gwiazd, które wraz z zabawkowym imperium świętowały tą wyjątkową okazję. Na czerwonym dywanie pojawiła się Karolina Malinowska, nie zabrakło także Pauliny Krupińskiej i pięknej Natalii Siwiec!

Siwiec, która ostatnio prezentowała głównie bardzo pudrowe, bardzo dziewczęce stylizacje, na 40-leciu Smyka pozytywnie zaskoczyła. Gwiazda, która niedawno została mamą małej Mii na czerwonym dywanie zadebiutowała w obłędnych lateksowych kozakach za kolano i czarno-białej marynarce z koronkowym wykończeniem na rękawach i u dołu. Głęboki dekolt przyciągał spojrzenia, podobnie jak delikatna biżuteria na smukłej szyi Siwiec i charakterystyczny dla niej makijaż, skupiony głównie na rozświetleniu twarzy i powiększeniu oczy. Natalia pochwaliła się też nową fryzurką – romantyczne fale łagodzą nieco jej rockowy look, ale nie przeważają i w tym zestawie zdecydowanie króluje seksapil. Wykończona czarną torebką stylizacja obok której nie sposób przejść obojętnie wypadła fantastycznie!

A jak wam się podoba ten zestaw?

Natalia Siwiec zaszalała i zmieniła fryzurę! Postawiła na całkowicie nowy kolor i najmodniejszy w sezonie „soft wave”!

[NA ŻYWO!] 40-lecie Smyka. Gwiazdy świętowały razem z najsłynniejszym sklepem z zabawkami w Polsce! Viola Kołakowska, Karolina Malinowska, Agnieszka Rylik, Dorota Czaja, Natalia Siwiec

Wiotka jak brzózka Viola Kołakowska cała w falbankach kusi udami na 40-leciu Smyka!

Czy Natalii Siwiec pasuje nowa fryzura?Komentarzy: 3


Gość | 9 listopada 2017, 21:59

Szara, mroczna, nijaka jakby chciała powiedzieć światu nie ma mnie tu. Ktoś kto jest rozpoznawalną osobą raczej ma coś innego w tej garderobie i mogła założyć to coś. Po za tym to impreza smyka więc cyce można schować, Lateks to też totalne nieporozumienie.


Gość skromny | 9 listopada 2017, 18:08

Po co ona tam w tym lateksie??? Chyba imprezy jej się pomyliły… A w dekold mają zagladać dzieciaki, czy kto??? Fe, brak dobrego smaku!😱


Gość | 9 listopada 2017, 11:00

Mamusie przyszły po gifty na imprezę, co za pazerne ropuchy


Dodaj komentarz
×