Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Wyluzowana Natalia Siwiec w stylowej czapce i jeansach promuje energetyki! Jest moc!

Natalia Siwiec w berecie


Natalia Siwiec na promocji napojów energetycznych

W środowe popołudnie w jednej z  warszawskich restauracji miała miejsce promocja napoju energetycznego Black Energy. Marka jest wspierana w kampanii przez gorące zawodniczki amerykańskiego futbolu, które pierwszy raz pojawiła się w zimnej stolicy Polski. Podczas krótkiej wizyty dziewczyny wzięły udział w specjalnej wizerunkowej sesji zdjęciowej dedykowanej nowej kampanii Black Energy! Na evencie nie mogło zabraknąć także polskich celebrytek, a wśród nich pięknej ambasadorki marki INDIGO Natalii Siwiec.

Miss Euro ostatnio nie odpuszcza żadnej ścianki, jest obecna prawie na każdej warszawskiej  imprezie, jednak pojawia się w innych stylizacjach. Tym razem Natalia poczuła już zimny powiew powietrza i ubrała na głowę stylową czapkę w pepitkę. Czapeczka doskonale pasowała do jej marynarki w podobnej tonacji.

Do tego zawadiackiego stylu, Siwiec dobrała hipisowskie szerokie spodnie jeansowe i letnie sandałki ze złotym szerokim paskiem. Oczywiście musowo była markowa droga torebka Chanel przewieszona na złotym łańcuszku.

W wersji ściankowej Natalia pozowała już bez marynarki, jedynie w czarnej fikuśnej tunice, jednak nadal była w czapce.

Natalia Siwiec szykuje się do kolejnej ciąży? Piękna ambasadorka INDIGO zdradziła nam wszystko! [WIDEO]

Dumny mąż Natalii Siwiec pokazał niezwykłe zdjęcie, jego syn i córeczka pozują RAZEM! Zachwyceni fani zwracają uwagę na jeden szczegół!

Seksowna Natalia Siwiec, nonszalancka Agnieszka Hyży i Michał Piróg w najmodniejszym płaszczu – czyli gwiazdy na premierze energetyka

 

 

Czy Natalii Siwiec pasuje nowa fryzura?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×