Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 13.12.2017

Natalia Siwiec swoją wielką męską kataną zakryła prawie wszystko! Pokazała jednak małe coś i jest MOC!

Natalia Siwiec MMC


Natalia Siwiec na pokazie MMC wiosna lato 2018

Podczas dzisiejszej prezentacji nowej kolekcji modowego duetu MMC, na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd i celebrytek ceniących sobie doskonałą jakości oraz nowoczesne projekty modowej marki MMC. Zaprezentowana kolekcja charakteryzuje się prostotą formy zamkniętą w nowoczesnej tkaninie. Tak też można krótko określić look, w którym zaprezentowała się wieczorową porą piękna ambasadorka INDIGO Natalia Siwiec.

Miss Euro tym razem nie wbiła swojego perfekcyjnie wymodelowanego ciała w seksowną mini. Natalia zaskoczyła wszystkich i pojawiła się w jeansowym zestawie. Podarte spodnie, lekko dopasowane – odzwierciedliły ponętne kształty modelki, jednak góra była już mniej zmysłowa. Siwiec zarzuciła na siebie wielką męską kurtkę jeansową o rozmiarze XXL, której klasyczny krój szału nie robił. Jedyną atrakcją był jej nagi brzuch, który zalotnie świecił spod ogromnej bluzy.

Do tego zestawu Siwiec dobrała oczywiście fenomenalne błękitne szpilki oraz markową białą torebkę. Z pewnością Natalia wyglądała oryginalnie, jednak chyba nie do takich stylizacji nas przyzwyczaiła nasza ulubiona seksowna celebrytka.

Sami zobaczcie.

Gwiazdy na prezentacji nowej kolekcji MMC: Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Marcelina Zawadzka, Monika Miller, Aneta Kręglicka

Natalia Siwiec i Anna Lewandowska mogą podać sobie ręce! Ich córki łączy podobna historia

Dumny mąż Natalii Siwiec pokazał niezwykłe zdjęcie, jego syn i córeczka pozują RAZEM! Zachwyceni fani zwracają uwagę na jeden szczegół!

Czy Natalii Siwiec pasuje nowa fryzura?Komentarzy: 2


Gość | 24 listopada 2017, 05:15

Faktycznie , nie chodzi o wyszarpany jeans , ale o ten wystawiony goły brzuch…Pamiętam, to był szał młodych ciał w 2004


Gość | 24 listopada 2017, 05:12

Dlaczego ona jest taka pusta???, nawet przez ten ubiór…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×