Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Najnowsza stylizacja Melanii Trump podzieliła internautów. First Lady w militarnej kreacji za 12 tysięcy złotych

Melania Trump na spotkaniu z parą Argentyny


Melania Trump w militarnej stylizacji

Donald i Melania Trump mieli okazję gościć w Białym Domu prezydenta Argentyny, Mauricio Macrima, któremu towarzyszyła żona Juliana Awanda. Celem wizyty było wznowienie importu argentyńskich cytryn na terenie USA.

Spotkanie z parą prezydencką było dla Melanii Trump świetną okazją do zaprezentowania nowej stylizacji. Pierwsza Dama podjęła gości w komplecie Altuzarra przywodzącym na myśl wojskowe mundury, łagodząc nieco jego ostrość białymi szpilkami.

Melania zrezygnowała ze swojego zachowawczego stylu. Tym razem postanowiła dać szansę mniej formalnemu zestawowi. Oczywiście wszystko ze smakiem, za który tak ją cenimy.

Choć internauci mają mieszane uczucia – jedni twierdzą, że First Lady prezentowała się „zbyt modowo” jak na spotkanie z parą prezydencką, a inni są wręcz zachwyceni -, nam militarna stylizacja Melanii Trump zdecydowanie przypadła do gustu.

Zobacz: Donald Trump zaliczył wpadkę podczas śpiewania hymnu! Z pomocą przyszła Melania. Chyba liczyli, że nikt tego nie zobaczy [WIDEO]

Zobacz: Tak wygląda Wielkanoc u Melanii i Donalda Trumpów! Kreacja First Lady na portrecie nie wyszła tak pięknie, jak na zdjęciach paparazzi

Melania Trump i Donald na spotkaniu z argentyńską parą prezydencką

Melania Trump i Donald na spotkaniu z argentyńską parą prezydencką

Melania Trump w zielonej sukience

Melania Trump w zielonej sukience

Melania Trump czy Agata Duda? Która pierwsza dama jest piękniejsza?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×