Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Melania Trump w sukience za 10 tysięcy złotych na lotnisku!

Melania Trump Delpozo sukienka


Donald Trump i Melania z synem na wakacjach

Prezydent Stanów Zjednoczonych wraz ze swoją żoną Melanią i 11-letnim synem Barronem spędzali kilka ostatnich tygodni wakacji w swojej posiadłości w New Jersey, skąd wrócili dopiero w niedzielę.

W związku z falę krytyki prezydenta USA, który unikał jakichkolwiek komentarzy na temat ostatnich ataków terrorystycznych w Europie, amerykańskiej prasie nie umknęła również pasywność Pierwszej Damy. Melania stroniła bowiem od wywiadów, a jej aktywność ograniczała się jedynie do internetowych wpisów. Para krytykowana była m.in przez Washington Post.

Melania Trump i Ivanka w ogniu krytyki na łamach Newsweeka! Powód może być dla was dziwaczny

Melania Trump w biało-żołtej sukience

Zdjęcia z powrotu pary prezydenckiej obiegły cały świat. Krytycy mody jak zawsze poddali ocenie kreację Pierwszej Damy, która w drodze do Waszyngtonu wyglądała bardzo wakacyjnie.

Melania Trump tradycyjnie wybrała modną kreację, tym razem biało-żółtą sukienkę o długości midi. Kreacja została zaprojektowana przez hiszpańską markę DELPOZO, na którą First Lady postawiła także podczas wizyty w Warszawie.

Sukienka kosztowała ponad 10 tysięcy złotych. Lepsza od tej, w której wystąpiła w Polsce?

Melania Trump na spotkaniu z Agatą Dudą. Góra kreacji skromna, za to dół… Pojedynek na stylizacje za nami! [FOTO + WIDEO]

Melania Trump na lotnisku

Melania Trump na lotnisku

Melania Trump w kreacji Delpozo podczas wizyty w Polsce:

Melania Trump w Warszawie na warsztatach z dziećmi

Melania Trump w sukience Delpozo

Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?Komentarzy: 2


Gość | 22 sierpnia 2017, 02:49

Ale wiesniara z niej. Mamtwarz lidi kopani


befit | 21 sierpnia 2017, 21:20

Jak się ma taką figurę towszystko dobrze leży i super wygląda. Ja sama ostatnio zaczęłam dbać o dietę, stosowac iqgreen i dużo ćwiczyć, brzuszek spada więc wszystko idzie w dobrym kierunku. 😉


Dodaj komentarz
×