Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Meghan Markle obściskuje się z księciem Harrym w płaszczu za 10 tysięcy złotych!

Meghan Markle i książę Harry zdjęcia


Meghan Markle i książę Harry ściskają się w Edynburgu

Książę Harry i Meghan Markle mają teraz dużo na głowie, w związku z ich nadchodzącym wielkimi krokami, majowym ślubem. Harry zaangażował się w organizację ceremonii, wspiera Meghan i nadal wykonuje swoje książęce obowiązki, natomiast Meghan pilnie uczy się protokołu dyplomatycznego i reguł obowiązujących księżniczki, żeby nie popełniać żadnego faux pas, gdy zostanie żoną księcia.

Para nie może się zaszyć na trzy miesiące w domowych pieleszach, zatem dzisiaj możemy ich oglądać na zdjęciach z kolejnej, wspólnej, oficjalnej wizyty – tym razem Harry i Meghan udali się do Edynburga. Parę na ulicach witały rozentuzjazmowane tłumy, a zakochani znajdowali czas by ściskać dłonie i robić sobie zdjęcia z zachwyconymi Szkotami.

Meghan, która ostatnio zaliczyła wpadkę modową (ubrała się niezgodnie z zasadami protokołu), miała na sobie płaszcz w szkocką kratę marki Burberry i czarne, rozszerzone spodnie Veronica Beard. Tym razem przyszła księżna zrezygnowała z ulubionych, trzymanych w ręce torebek na rzecz zielonego puzderka na łańcuszku marki szkockiej marki Strathberry.

Brytyjskie portale zwracają uwagę na fakt, że Meghan nadal nie ulega trendom panującym na angielskim dworze i pozostaje wierna swojemu stylowi.

Królowa Elżbieta II nie oszczędza Meghan Markle! Wyciekła cała lista uwag do przyszłej księżnej

Brytyjczycy zacierają ręce! Ogłoszono kto zagra księcia Harry’ego i Meghan w filmie o ich związku! Wybór aktorów to strzał w dziesiątkę!

Meghan Markle pokazała się w garniturze i zaliczyła wpadkę. W brytyjskich mediach aż huczy!

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×