Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

Marta Żmuda-Trzebiatowska w uroczych groszkach wróciła na salony po porodzie! Jej figura wciąż zachwyca! Wyjawiła też co dalej z jej karierą w teatrze [WIDEO]

Marta Żmuda-Trzebiatowska pierwszy raz po porodzie na salonach


Marta Żmuda-Trzebiatowska wróciła na salony po porodzie

2017 rok w show-biznesie oznaczał wiele zaskakujących rozstań, powrotów i przede wszystkim baby boom na skalę międzynarodową. Wśród gwiazd, które w tym roku powitały na świecie swoją pierwszą lub kolejną pociechę znajduje się również Marta Żmuda-Trzebiatowska. Śliczna aktorka niedawno urodziła i już wróciła na salony, zachwycając figurą tuż po porodzie. Pierwszy raz pokazała się na premierze spektaklu Trzy SypialnieTeatrze Kwadratteraz pozowała na ściankach podczas imprezy La Millou.

Aktorka zaprezentowała się w uroczych groszkach i podkreślających szczupłe nogi spodniach. Koszula w kolorze wina świetnie kontrastowała z kraciastym garniturem i delikatnym makijażem gwiazdy, a klasyczne czarne szpilki dodawały jej dodatkowych centymetrów.

Marta wygląda promiennie, jest wyraźnie szczęśliwa, a macierzyństwo bardzo jej służy. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską podczas premiery spektaklu wyjawiła ile kiedy zamierza wrócić do pracy w teatrze:

No właśnie zobaczyłam się z dyrektorem i pyta mnie kiedy wraca, a ja mówię: No miałeś do mnie zadzwonić, mieliśmy się spotkać w tej sprawie. Zapytałam czy tęskni, niech ci sam odpowie co powiedział. Myślę, że jak najszybciej. Nie chciałam mu zawracać do dzisiaj głowy, bo dzisiaj ma premierę i reżyserował Trzy Sypialnie, ale po dzisiejszym dniu na pewno się spotkamy i ustalimy z kalendarzem co dalej. Nie spieszę się, bo uważam, że to taki wyjątkowy czas i wiadomo, że chcę go spędzić z najbliższymi. Póki mogę na pewno będę z najbliższymi, a jak dyrektor zadzwoni i powie, że potrzebuje, to się stawię na pewno – wyjawiła gwiazda

Czekacie aż znów pojawi się na teatralnych deskach?

Znamy płeć i imię dziecka Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli!

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula mieli duże problemy z dzieckiem w pierwszym tygodniu po narodzinach!

Przepiękna Marta Żmuda Trzebiatowska pierwszy raz po porodzie pojawiła się na premierze teatralnej!

Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×