Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Błękity kochają blondynki, a Małgorzata Rozenek doskonale o tym wie. Jej marynarka z sieciówki to „must have” tego sezonu! Cena?

Małgorzata Rozenek w błękitnej marynarce


Małgorzata Rozenek w błękitnej marynarce z Reserved

O Małgorzacie Rozenek można powiedzieć wiele. Gwiazda bez wątpienia należy do ulubienic TVN-u, jej rozpoznawalność jest gigantyczna, a programy przynoszą niebagatelne zyski. Jest popularna, często gości na okładkach popularnych gazet i zabójczo kocha swoją rodzinę. Perfekcyjną można kochać albo nienawidzić, ale żadna ze stron nie może odmówić jej doskonałego wyczucia smaku i gustu. Jej stylizacje są w punkt, dobór ubrań do sylwetki zachwyca, a dodatki zawsze przykuwają uwagę.

Nic więc dziwnego, że to właśnie ona należy do wąskiego grona gwiazd, które będą dyktować trendy tej wiosny. Biała sukienka, w której widzieliśmy ją niedawno to prawdziwa perełka, ale to samo można powiedzieć o dwurzędowej, błękitnej marynarce, w której pojawiła się kilka dni temu. Rozenek wie, że blondynki kochają się z pastelami, a najlepszymi towarzyszami są dla nich błękity. Nasycone, blade, połyskliwe lub matowe – błękity nigdy nie wyjdą blondynce bokiem, bo podkreślają złoty odcień ich włosów, jasną cerę i zwykle – a jakże – błękitne oczy.

Dwurzędowa marynarka, którą gwiazda zarzuciła na ramiona to bez wątpienia hit. Odcięta w talii, z dużymi guzikami, ładnie zaznaczonymi detalami – kobieca, elegancka, może być szykowna i wyzywająca. Wszystko w zależności od tego z czym zostanie zestawiona. Mało tego, nie jest droga.

To błękitne cudo pochodzi z sieciówki! Reserved rozpieszcza ostatnio fanki pastelowych odcieni i serwuje im takie smakowite kąski w bardzo rozsądnych cenach. Za marynarkę w stylu Małgorzaty Rozenek zapłaciły 199,99 złotych co naprawdę nie jest wygórowaną ceną. Marynarka posłuży nam w końcu przez lata i jest niezwykle uniwersalna. Nada się na rodzinne spotkania, biznesowy lunch czy spotkanie z przyjaciółkami.

Jak wam się podoba?

Rozebrana Selena Gomez zagrała Justinowi Bieberowi na nosie! Błyskawicznie znalazła pocieszenie w objęciach innego przystojniaka!

Stylizacja Małgorzaty Rozenek z planu „Projekt Lady” to modowy zawrót głowy! Wygląda luksusowo, a to wszystko taniocha z sieciówki!

Kinga Rusin zażartowała z „Iron Majdan” i Małgorzaty Rozenek! „Jeśli chodzi o czelendż to…”

Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×