Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Małgorzata Rozenek błyszczała na gali Ekstraklasy! Wybrała suknię polskiego projektanta

Maorzata Rozenek stylizacja Ekstraklasa 2017


Małgorzata Rozenek na gali Ekstraklasy 2017

W niedzielę poznaliśmy wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia w ekstraklasie w sezonie 2016/2017. Wiemy zatem, że mistrzostwo zdobyła Legia Warszawa, drugie miejsce zajęła Jagiellonia, a trzecie Lech Poznań. Natomiast w poniedziałek 5 czerwca, w Warszawie odbyła się Wielka Gala Lotto Ekstraklasy, podczas której podsumowano cały sezon 2016/2017. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Radosława Majdana i jego uroczej małżonki Małgorzaty.

Gwiazdy na gali Ekstraklasy: Małgorzata Rozenek, Sebastian Fabijański, Joanna Jędrzejczyk, Grzegorz Małecki

Małgorzata Rozenek tradycyjnie swoim pojawieniem się w towarzystwie przystojnego męża, olśniła wszystkich gości zgromadzonych na sportowej uroczystości. Perfekcyjna  tym razem zaprezentowała się w zjawiskowej letniej białej kreacji. Ta piękna długa suknia to projekt Dawida Wolińskiego. Kreację zdobił nieregularny srebrny print i widowiskowo długi tren.

Suknia znakomicie podkreśliła fenomenalną figurę gwiazdy, piękne wysportowane ramiona, smukłą talię, ale przede wszystkim wyeksponowała jej przepięknie wymodelowane nogi. Prezenterka wyglądała zjawiskowo.

Srebrna torebka i seksowne letnie szpilki, dodały całej stylizacji perfekcyjnego szyku. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

Małgorzata Rozenek opala się w obłędnym kostiumie kąpielowym. Jego cena też robi wrażenie

Małgorzata Rozenek - Gala LOTTO Ekstraklasy

Małgorzata Rozenek – Gala LOTTO Ekstraklasy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Gala LOTTO Ekstraklasy 2016/2017

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – Gala LOTTO Ekstraklasy 2016/2017

Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?Komentarzy: 1


Gość | 6 czerwca 2017, 08:04

Byłem osobiście na gali i nie dowierzałem jak zawodnicy Legii z rzezniczakem na czele podrywali i brali numery od hostess tam pracujących żenada


Dodaj komentarz
×