Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Małgorzata Rozenek wie jak zrobić wrażenie! W tym koronkowym kombinezonie wygląda jak demon seksu!

Małgorzata Rozenek w koronkowym kombinezonie


Małgorzata Rozenek w koronkowym kombinezonie

Kiedy Małgorzata Rozenek pokazuje się w kurtce lub swetrze z sieciówki, natychmiast znikają one ze sklepowych półek i internetowych magazynów. Kiedy pojawia się w koronkowym kombinezonie… Cóż. Nie da się ukryć, że Perfekcyjna nie tylko ubiera się fantastycznie, ale również ma ogromny wpływ na to, co ubierają Polki. Piękna Rozenek dla wielu kobiet jest przykładem i idolką, a fakt, że pozostaje przy tym uśmiechnięta i niezwykle otwarta na fanów sprawia, że rzesze jej wielbicielek rosną z dnia na dzień.

Ciężarna Edyta Pazura wyrusza na podbój Internetu! Zagrozi Annie Lewandowskiej i Małgorzacie Rozenek?

Tym razem Małgorzata pokazała zdjęcie z wieczornego wyjścia z mężem do klubu. Radosław Majdan jest naprawdę szczęśliwym mężczyzną, bo bycie w związku z Perfekcyjną to prawdziwa „6-tka w Lotto”. Kreacja podkreśliła jej smukłą sylwetkę i długie nogi, wyeksponowała pięknie biust i nie potrzebowała już ani biżuterii ani krzykliwego makijażu, by uczynić z Rozenek królową nocy.

Ten przepiękny kombinezon to dzieło Kostes – polskiej marki odzieżowej, która już niedługo przeżyje prawdziwy szturm na swój internetowy butik. Niestety, nie udało nam się odnaleźć w ofercie sklepu kombinezonu w długiej wersji (mógł już zostać wyprzedany), ale mamy doskonałą wiadomość dla posiadaczek zgrabnych nóg, którymi aż szkoda się nie pochwalić. Za 267 złotych możecie wejść w posiadanie wersji z szortami, które w połączeniu ze szpilkami będą wyglądać obłędnie.

Podoba wam się? Perfekcyjna wie co dobre!

 

Matka Małgorzaty Rozenek ostro o jej karierze! „Nie popadaj w egzaltację i nie gadaj takich głupot!”

Piękna Małgorzata Rozenek w najnowszej „Gali” pierwszy raz tak szczerze o ciąży: „Mam dobre przeczucia”

Nosisz sukienki z koronki?Komentarzy: 1


GOŚĆ | 13 stycznia 2018, 14:09

Nie przesadzajcie…


Dodaj komentarz
×