Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 12.12.2017

Małgorzata Rozenek pokazała jak szykuje się do hucznego świętowania rocznicy ślubu! Co za odważna stylizacja!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan rocznica ślubu


Małgorzata Rozenek u Kajetana Góry

Chociaż 10 września minął rok od ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana, to para dopiero dzisiaj postanowiła wyprawić huczne przyjęcie z okazji rocznicy wydarzenia. Na imprezę w popularnym klubie w centrum Warszawy zaproszono zaprzyjaźnione gwiazdy i dziennikarzy, którzy razem z zakochaną parą mogli celebrować ich prywatny sukces.

Żadna gwiazdorska para nie miała tak hucznej rocznicy ślubu! O imprezie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana już mówi cała Warszawa!

Zanim jednak Rozenek udała się do modnego klubu z indyjskim jedzeniem, odwiedziła swojego ulubionego fryzjera, Kajetana Górę. Słynny stylista fryzur zadbał o włosy „Perfekcyjnej”.

Rozenek przykuła uwagę swoją mroczną stylizacją – ciężkie, szalenie modne tej jesieni trapery z ćwiekami marki Kazar, skarpety z nadrukiem, asymetryczna sukienka i narzutka sprawiły, że Małgorzata wyglądała jak… dziewczyna Nergala. Oczywiście wszem i wobec wiadomo, że serce Małgosi jest zajęte przez Radosława i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić.

Lubicie Małgosię w takim wydaniu? Pasuje jej styl na „królową ciemności”?

Gwiazdy pokochały kozaki, ale to Małgorzata Rozenek jest ich królową! Pokazała jak perfekcyjnie kusić w seksownych butach

Małgorzata Rozenek szykuje się do świętowania rocznicy ślubu

Małgorzata Rozenek szykuje się do świętowania rocznicy ślubu

Małgorzata Rozenek - 20 lat TVN

Małgorzata Rozenek – 20 lat TVN

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na 20-leciu TVN

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na 20-leciu TVN (fot. AFPS.pl)

Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Rozenek?Komentarzy: 1


Mirellka2A | 25 października 2017, 12:18

Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam – 9 kilogramow. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz
×