Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Małgorzata Rozenek wystroiła się do kawiarni jak na Fashion Week. W ekskluzywynych ciuszkach dumnie sączyła café au lait

Małgorzata Rozenek-Majdan


Małgorzata Rozenek-Majdan w białej stylizacji poszła na kawę

Oto prawdziwy paryski szyk! Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się na café au lait (czyli kawę z mlekiem) w zachwycającej stylizacji.

Prezenterka poszła do kawiarni się w białym krótkim płaszczu, białym grubym sweterku od Bunny The Star i w białych butach na obcasie. Jej białe spodnie z wysokim stanem i rozszerzającymi się nogawkami stworzone przez Marlu sprawiły, że nogi gwiazdy wydawały się jeszcze dłuższe niż w rzeczywistości.

Rozenek przełamała biel swojej stylizacji dodatkami – na nosie miała czarne okulary przeciwsłoneczne, a w ręku czerwoną torebkę. Tak ubrana Małgorzata powinna bardzo uważać. Szkoda byłoby poplamić śnieżnobiałe ciuszki kawą! 😉

Małgorzata Rozenek jak żywy synonim luksusu. Szałowa kurtka z sieciówki, okulary niczego sobie, ale my patrzymy na plecak! To dopiero cacko!

Pojedynek tytanów! Ania Wendzikowska i Małgorzata Rozenek chwalą się seksownymi kształtami na egzotycznych wakacjach!

„Modna” Małgorzata Rozenek wywołała aferę na Instagramie! Swoim komentarzem znokautowała oburzoną fankę

Podoba ci się styl Małgorzaty Rozenek-Majdan?Komentarzy: 1


Gość | 24 lutego 2018, 18:10

niestety ale Pani Majdanowa jest tak tandetna sama w sobie, że nawet gdyby miała na sobie najszlachetniejsze tkaniny świata, zawsze pozostanie tombakiem.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×