Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

HIT! Ta aplikacja obnaża całą prawdę o gwiazdach! Pokazuje jak wyglądają bez makijażu! Sprawdzamy Rusin, Szostak, Rozenek, Jolie…

MAKEAPP gwiazdy bez makijażu


MakeApp – aplikacja do zdejmowania makijażu ze zdjęć

W czasach kiedy wszystko coraz bardziej dąży się do doskonałości trudno jest pozostać mało perfekcyjnym sobą i nie mieć żadnych kompleksów. Na ulicznych bilbordach, w telewizji, nie wspominając już o internecie – zewsząd atakują nas perfekcyjne twarze bez zmarszczek, niedoskonałości, o równym kolorycie i pięknych rysach. My, szarzy ludzie często porównujemy się do tych „avatarów” czując się sami ze sobą coraz gorzej i bezsensownie goniąc za nieosiągalnym ideałem.

Jednak teraz pojawiło się coś, co sprawi, że humor poprawi się nam w sekundę, a kompleksy nas opuszczą i staniemy się bardziej pewni siebie – japońscy (oczywiście) naukowcy stworzyli aplikację, która pozwala „zdjąć” makijaż z twarzy gwiazd w filmach czy na zdjęciach.

Kiedy patrzymy na nie tak perfekcyjną Angelinę Jolie albo nieco zapuchniętą Emmę Watson, łatwiej jest nam być nieidealną wersją sobie, a jednocześnie zrozumieć, że gwiazdy to ludzie tacy jak my, tylko mają więcej pieniędzy, czasu i stylistów!

Poniżej kilka imponujących przykładów. Szczególną uwagę zwróćcie na polskie gwiazdy. Na tapetę wzięliśmy, m.in. Małgorzatę Rozenek, Agnieszkę Woźniak-Starak, Marcelinę Zawadzką, Karolinę Szostak, Michała Szpaka i Anię Wyszkoni.

Warto pamiętać, że zdjęcia zostały poddane obróbce graficznej, a zmycie makijażu z twarzy gwiazd niekoniecznie musi mieć taki efekt końcowy, jak na zaprezentowanych poniżej przykładach 🙂

Prawdziwy rarytas! 64-letnia mokra Magda Gessler w stroju kąpielowym i bez makijażu zmysłowo wynurza się z basenu!

Magda Mołek przyłapana BEZ makijażu! W takim wydaniu jest nie do poznania!

Polska gwiazda pokazała się bez makijażu. Możecie jej nie poznać

Co w makijażu podoba ci się bardziej?Komentarzy: 6


Gość | 10 listopada 2017, 15:16

Z muchytego zawadzkiej i szulim cis kiepsko zdjeli make up, za to rozenek i gorniak wygladaja pieknie haha


Gość | 10 listopada 2017, 14:46

Same wiesniary .


Gość | 9 listopada 2017, 17:51

Same brzydule.


Gość | 9 listopada 2017, 11:51

Górniak i Rozenek tragedia wrecz


Gość | 9 listopada 2017, 11:45

Jedna brzydsza od drugiej, Gorniaczce botoks az sie rozlewa i niektorych to samo.
Jednym slowem szpetne babska


Victoria | 8 listopada 2017, 23:01

Ciekawe czyja to „sprężyna”, żeby w tym zestawieniu w artykule o niczym znalazł się Michał. Żenada jastrzębiu, coraz nizej latasz.


Dodaj komentarz
×