Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 11.12.2017

Maja Ostaszewska w pięknym komplecie na ramówce TVN! Ależ ona jest cudownie kobieca!

Maja Ostaszewska - jesienna ramówka TVN 2017


Maja Ostaszewska na jesiennej ramówce TVN 2017

Stacja TVN zaprezentowała swoją oferta programową na sezon jesienno-zimowy. Przedstawiono wszystkie nowości programowe, a także niespodzianki, które stacja przygotowała dla widzów w nadchodzącym sezonie. Podczas prezentacji  nie mogło zabrakło największych gwiazd TVN. Jedną z gwiazd była znakomita, uwielbiana przez widzów aktorka Maja Ostaszewska.

Maja Ostaszewska na nowej ramówce TVN pojawiła się w bardzo klasycznym zestawie od Macieja Zienia. Biała falbaniasta góra i granatowa dopasowana spódnica, fantazyjnie skrojona, ozdobiona fikuśnymi aplikacjami gwiazdkowymi. Stylizacja podkreśliła w subtelny sposób niebywały urok i kobiecość aktorki.

Nie było piór i wielkich dekoltów, jednak Ostaszewska i tak wyglądała zmysłowo i powabnie! Kobieca klasyka i uroczy uśmiech Ostaszewskiej zawsze się obronią.

Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVN: Małgorzata Rozenek, Magda Gessler, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Kożuchowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Maja Ostaszewska - jesienna ramówka TVN 2017

Maja Ostaszewska – jesienna ramówka TVN 2017Komentarzy: 5


Gość | 3 sierpnia 2017, 22:58

Świetna aktorka, bardzo Ją lubię😊


GośćSA | 3 sierpnia 2017, 09:34

ALEZ ONA JEST KODOWSKA PRL- UBECKA RESORTOWA WYKOLEJONA NIEKONSTYTUCYJNIE


Yula | 2 sierpnia 2017, 23:30

Super profesjonalizm, super aktorka, super kobieta…


Buba | 2 sierpnia 2017, 16:19

Uwielbiam i cenię


Gość | 2 sierpnia 2017, 15:11

Kiedys lubilam Ostaszewska,ale odkad zaczela pojawiac sie na roznych demonstracjach (glownie z organizowanych przez milosnikow wyborczej i michnika) to przestalam ja lubic. A czytelnikom wyborczej widac zycie w klmastwie i obludzie pasuje !


Dodaj komentarz
×