Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Maja Bohosiewicz jak Kim Kardashian w kreacji „sofie”! „To nie są tanie rzeczy”. A efekt? „Wyglądasz jak milion dolarów”

Maja Bohosiewicz jak Kim Kardashian


Maja Bohosiewicz jak Kim Kardashian

Maja Bohosiewicz znana jest ze swojej bezpośredniości – celebrytka często dowcipnie komentuje swoją rzeczywistość matki (już niedługo) dwójki dzieci. Tym razem jednak Maja odniosła się do kreacji w jakiej wystąpiła na weselu przyjaciół inspirowanej (być może przypadkowo) słynną suknią Kim Kardashian.

Siostra Soni wrzuciła zdjęcie z wesela, na którym bawiła się w weekend. Na fotce widzimy Maję z partnerem Tomaszem Kwaśniewskiem stojących w ogrodzie. Maja ma na sobie długą, kwiecistą sukienkę, która przywodzi na myśl pamiętną kreację Givenchy Kim Kardashian z pierwszej gali MET, na którą Kimmy została zaproszona. Internauci porównywali ją wówczas do wielkiej, tapicerowanej sofy z lat 60.

Obawiałam się efektu wersalka Kim Kardaszian ale jednak była klasa styl guczi to nie są tanie rzeczy. Wesele było piękne. A ja chętnie podzieliłabym się dzisiaj z wami jakąś super focią ale od 8:00 rano robie letnie porządki. Chyba syndrom wicia gniazda, albo coś. Bo wyciągam najdrobniejszą szufladkę i myję z każdej strony. Co chwile krzycząc, że tu jest bałagan!!! Masakra taka śląska baba w ciąży. #porządki #marikondo#sztukasprzątania #śląskababawakcji

Fani od razu zaczęli komentować modowy wybór Mai:

  • Kim powinna się od Ciebie uczyć
  • Wow pięknie :). Kim może tylko podziwiać Ciebie na tej fotce i zazdrościć 😉
  • Maja wyglądasz jak milion dolców ?ciężarna Kim w zasłonie nie umywa się do Ciebie ?

Naszym zdaniem kreacja Mai lepsza niż Kim.

Ciężarna Maja Bohosiewicz trafiła do szpitala!

Maja Bohosiewicz w sukience w stylu Kim Kardashian

Maja Bohosiewicz w sukience w stylu Kim Kardashian

Kim Kardashian zainspirowała Maję Bohosiewicz

Kim Kardashian zainspirowała Maję Bohosiewicz

Bawią cię żarty Mai Bohosiewicz?Komentarzy: 1


wec | 10 lipca 2017, 21:48

Ślicznie wygląda. 🙂 zdecydowanie lepiej niż kim. swoją drogą maja po urodzeniu pewnie też będzie ogarnięta trendem zrzuciania brzucha po ciązy i będzie ćwiczyć, stosować tabsy iqgreen i jakieś zdrowe jedzonko wcinać. 🙂 gwiazdy tak maja


Dodaj komentarz
×