Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Uwielbiana przez miliony klientów sieciówka wchodzi na polski rynek! Konkurencja w panice!

Lindex w Polsce sklepy gdzie


Sklepy Lindex w Polsce. Od kiedy i w jakich miastach?

Marka Lindex doskonale znana jest Polakom, którzy co jakiś czas buszują np. po czeskich centrach handlowych. Popularny brand wkrótce zagości także w naszym kraju, co z pewnością nie spodoba się konkurencji w tym segmencie. W końcu szwedzka marka oferuje klientom szeroką ofertę ubrań w bardzo przystępnych cenach.

Jak czytamy na łamach serwisu Onet, władze koncernu zapowiedziały w Polsce budowę kilkudziesięciu sklepów. Pierwsze punkty zaczną działać już jesienią:

Chcielibyśmy, żeby jesienią mógł uruchomić biznes. Mówimy o dziesiątkach sklepów w dłuższej perspektywie – mówi Johan Isacson, zajmujący się franczyzą w koncernie.

Lindex w Polsce otworzy swoje sklepy w największych aglomeracjach w Polsce. Zostaną one zlokalizowane przy najważniejszych ulicach miast takich jak Warszawa, Kraków czy Gdynia.

Na początek Lindex wprowadzi tylko ofertę dla kobiet i dzieci. Zatem mężczyźni, którzy ucieszyli się na wiadomość o wprowadzeniu marki na polski rynek muszą pocieszyć się jedynie faktem, że jedynym asortymentem dedykowanym dla nich będą kosmetyki. Dobre i to.

Angelina Jolie ukrywała się jak tylko mogła. Paparazzi przyłapali ją w szale świątecznych zakupów w taniej sieciówce

Ikona stylu! Małgorzata Kożuchowska śmiga po centrum handlowym w oldskulowych białych kozakach w szpic i futerku w panterkę!

W tej kawiarni poczujesz się naprawdę modnie. A co dobrego zjesz? Sprawdź menu Vogue Cafe

Ubrania z której sieciówki nosisz najchętniej?Komentarzy: 2


Gość | 18 lutego 2018, 10:32

Ubrania kupuje jedynie w polskich sklapach,polskich marek! Te wszystkie zagraniczne marki to jedne wielkie GOWNO !!!!!!!!! Nie wiem czy ludzie wiedza ale ubrania Zara i H&M szyte sa przez dzieci w skrajnie trudnych warunkach za glodowe pieniadze! Caly koncern INDITEX trzepie ogromna kase na ludzkiej krzywdzie !!!!!! Zara jak i wszystkie inne marki powinny UPASC !!!!


Gość | 18 lutego 2018, 09:16

Przecież Lindex już był w Polsce a dokładnie w galerii Nova Park w Gorzowie Wlkp. i jakiś czas temu został zamknięty.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×