Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

Lara Gessler zmieniła fryzurę! Na otwarciu nowego butiku marki ZAQUAD zadebiutowała kompletnie ODMIENIONA

Lara Gessler zmieniła fryzurę


Lara Gessler w krótkich włosach na otwarciu butiku ZAQUAD

To dopiero zaskoczenie! 9 listopada na premierze nowego butiku marki ZAQUAD, na której pojawiła się cała śmietanka towarzyska Warszawy, Lara Gessler zadebiutowała z nową fryzurą! Na czerwonym dywanie gwiazda pojawiła się w kraciastych spodniach z wysokim stanem, czarnej koszulce i zadziornej, pofalowanej fryzurce do ramion.

Lara, która w tym roku wyszła za mąż i cieszy się małżeńskim szczęściem, jest piękniejsza niż zwykle. Widać, że stabilizacja i miłość jej partnera bardzo jej służy. Jej stylizacja z otwarcia butiku ZAQUAD naprawdę była przemyślana – spodnie nie tylko optycznie wydłużyły nogi gwiazdy i podkreśliły jej talię, ale także były bardzo modne. Dobrana do nich ciemna koszulka na długi rękaw podkreślała jedynie jasne włosy Lary i delikatny makijaż, w którym dominowały usta w zdecydowanym kolorze

Do stylizacji Gessler dobrała złotą biżuterię i szary lakier do paznokci, a całość zamknęła wygodnymi botkami na obcasie.

Jak wam się podoba w tej stylizacji i nowej fryzurze? Nam skojarzyła się z Natalie Dormer za czasów krótkich włosów. Podobna?

Lara Gessler pokazała się w drugiej sukni ślubnej! Wygląda zjawiskowo!

Gwiazdy na Targach Książki w Krakowie: Lara Gessler, Odeta Moro, Magdalena Różczka, Katarzyna Tusk, Robert Biedroń

[NA ŻYWO] Gwiazdy na otwarciu nowego butiku marki ZAQUAD: Magdalena Schejbal, Anna Kalczyńska, Lara Gessler, Dominika Grosicka, Gabi Drzewiecka,

Czy Lara Gessler jest podoba do Magdy Gessler?Komentarzy: 1


Gośćkk | 9 listopada 2017, 20:27

Ładniej


Dodaj komentarz
×