Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Księżna Kate jest mistrzynią w maskowaniu brzuszka, ale tym razem poległa. Piękny błękitny płaszczyk nie pomógł ukryć krągłości!

Księżna Kate w niebieskim płaszczu


Księżna Kate na wizycie w Roe Green Junior School

Choć do rozwiązania zostały jej zaledwie trzy miesiące, księżna Kate nie oszczędza się nawet odrobinę – zupełnie jakby próbowała nadrobić czas, który straciła gdy nudności uziemiły ją w pałacu Kensington. Piękna przyszła królowa Anglii każdego dnia pojawia się w innym miejscu: odwiedza chore dzieci, bierze udział w akcjach charytatywnych, niedawno uczestniczyła w oficjalnym otwarciu szpitala i grała w piłkę podczas lekcji wychowania fizycznego. Nie jest tajemnicą, że księżna uwielbia swoich najmłodszych poddanych i to właśnie z nimi najchętniej się spotyka.

Ciężarna księżna Kate niespodziewanie znalazła się w londyńskim szpitalu! Jej brzuch jest już bardzo widoczny!

Tym razem udała się do Roe Green Junior School w północnym Londynie. Choć jej brzuszek jest już wyjątkowo pokaźny i w sportowym stroju, który miała na sobie kilka dni temu widać było krągłości jak na dłoni, tym razem Kate znów udało się go zamaskować. Pomógł w tym niewątpliwie obszerny, niebieski płaszcz marki Sportmax sięgający kolan, którego miękki materiał nie opinał i nie krępował ruchów – ten kolor wyjątkowo pasuje do urody księżnej, a zestawiony z kolorową chustą od Beulah London i szpilkami Ruperta Andersona stworzył naprawdę udaną stylizację. Nie bez powodu księżna Kate nazywana jest ikoną mody, a jej kreacje budzą zachwyt na całym świecie.

Jak wam się podoba?

Książę William całkowicie zmienił swoją fryzurę! Fani księcia są w wielkim szoku! A co na to księżna Kate?

Polskie prezenty przeznaczone dla księżnej Kate i księcia Williama znalazły się w tajemniczym miejscu!

Księżna Kate nie przepada za Meghan Markle! Wprowadza zatem radykalne zmiany na królewskim dworze!

Księżna Kate czy Meghan Markle? Która wyglądała lepiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×