Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Wielkanocna stylizacja księżnej Kate – płaszcz już raz miała na sobie, a kolczyk pożyczyła od… Ma też dodatek polskiej marki!

Księżna Kate Wielkanoc 2017 zdjęcia stylizacja


Wielkanocna stylizacja księżnej Kate

O tej porze poruszenie w opactwie Windsoru nie jest niczym zaskakującym. Od kilkudziesięciu lat rodzina królewska zbiera się tam każdego roku, by uczestniczyć w mszy świętej. Jest to stały element celebrowania Wielkanocy, podczas którego bliżsi i dalsi krewni zjeżdżają się ze wszystkich stron, również po to, by złożyć hołd królowej Elżbiecie II. Nie można przecież zapominać, że poza królewskimi obowiązkami, w Anglii ma ona również obowiązki duchowe – jest głową kościoła anglikańskiego.

Oczywistym było, że na tak podniosłej uroczystości nie może zabraknąć Kate Middleton, tym razem bez dzieci. Zauważalna była natomiast nieobecność drugiego z królewskich wnucząt, księcia Harry’ego, który w tym roku postanowił spędzić Wielkanoc w Stanach, ze swoją dziewczyną Meghan Markle.

Księżna nie rozczarowała ani strojem, ani zachowaniem. Prezentowała się fantastycznie w wykonanym na specjalne zamówienie płaszczu od Catherine Walker, który widzieliśmy już na niej zeszłej jesieni. Subtelne, kobiece perły użyczone księżnej przez Jej Wysokość, kopertówka od polskiej marki Etui Bags i szpilki od Ruperta Sandersona Malory zgrywały się w stonowany, elegancki i wyjątkowo adekwatny do okazji strój.

Kate, poza świetnym gustem, ma również nienaganne maniery: będąc wierną dworskiej etykiecie, dygnęła na powitanie, gdy w pobliżu pojawiła się królowa.

Prawdziwa kobieta z klasą!

Zobacz: Księżna Kate udziela się na forum dla młodych matek! Jakich porad udziela?

Zobacz: Co za doniesienia! Meghan Markle jest w ciąży! Książę Harry już kompletuje wyprawkę

Księżna Kate i książę William - Wielkanoc 2017

Księżna Kate i książę William – Wielkanoc 2017

Wielkanocna stylizacja księżnej Kate

Wielkanocna stylizacja księżnej Kate

Czy William i Kate do siebie pasują?Komentarzy: 1


Gość | 17 kwietnia 2017, 00:49

Kiepska ta torebinka. Już zara ma lepsze


Dodaj komentarz
×