Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Księżna Kate w tej samej sukience, którą nosiła podczas ciąży z Charlotte! Żal zmarnować taką kreację!

Księżna Kate na Halloween 2017


Księżna Kate dwa razy w takiej samej sukience

Księżna Kate już w kwietniu 2018 roku po raz trzeci zostanie mamą. Brytyjskie tabloidy prowadzą ożywioną dyskusję na temat płci dziecka, a nawet dzieci, bowiem pojawiły się plotki o ciąży bliźniaczej. Zanim jednak księżna urodzi, przed nami pół roku obserwowania, jak bardzo zmienia się jej sylwetka, w szczególności rosnący brzuszek. Ciążowe krągłości żony Williama podkreślają spektakularne kreacje, niektóre – jak się okazuje – w garderobie Kate wiszą od kilku lat.

7 listopada księżna pojawiła się publicznie w czarnej, koronkowej sukni Diane von Furstenburg. Najpierw media przypomniały, że identyczny model, tylko krótszy, miała na sobie Meghan Markle (ukochana księcia Harry’ego), a później okazało się, że w tym samym wdzianku mogliśmy oglądać Kate już w 2014 roku. Księżna dokładnie tę samą sukienkę założyła będąc w ciąży z Charlotte. Wówczas wybrała kolorystycznie takie same dodatki, a włosy spięła w kok.

Hollywood Life dywaguje, że swoim modowym wyborem Kate zdradziła płeć dziecka. Czy będzie to dziewczyna? Na razie wstrzymamy się od spekulacji i skupimy na podziwianiu pięknej przyszłej królowej.

Księżna Kate w bordowej mini. Jeden podmuch wiatru podkreślił jej ciążowy brzuszek

Księżna Kate założyła taką samą sukienkę co Meghan Markle 5 lat temu! Wpadka?

Księżna Kate też przebiera się na Halloween! W MINI, z odkrytym brzuchem i różową torebunią poszła zbierać cukierki!

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×