Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Stylowa księżna Kate w uroczym płaszczyku na spotkaniu z dziećmi. W zakrywaniu ciążowego brzuszka nie ma sobie równych!

Księżna Kate na spotkaniu z dziećmi w Hornsey Road Children's Centre


Księżna Kate na spotkaniu w Hornsey Road Children’s Centre

Wygląda na to, że najgorsze momenty w ciąży księżna Kate ma już definitywnie za sobą. Po kilku tygodniach złego samopoczucia i paskudnych mdłościach, które męczyły przyszłą królową Wielkiej Brytanii nadszedł czas na powrót do tego, co młoda mama lubi najbardziej – czyli do aktywności charytatywnej.

Kate widziano już tańczącą na ulicach Londynu z misiem, udzieliła się również na gali zorganizowanej na rzecz zdrowia psychicznego dzieci. Teraz spotkała się z milusińskimi w Hornsey Road Children’s Centre i wygląda na to, że „wyjście do ludzi” dobrze jej robi. Choć w rodzinie nie jest najlepiej (skandal z wujem na pewno jest dla niej trudnym przeżyciem) księżna uśmiechała się do dzieci i chętnie z nimi rozmawiała. Przyjęła też piękny bukiet kwiatów!

I tym razem udało jej się zadrwić z reporterów, polujących na ciążowy brzuszek. Jest prawdziwą mistrzynią w stylowym maskowaniu swoich krągłości – bliźniacza ciąża wcale tego nie zmieniła. Uroczy, beżowy płaszczyk z którym się nie rozstawała świetnie zamaskował to, czego księżna pokazywać wcale nie chciała. Wygląda na to, że dopóki będzie to możliwe, Kate będzie skrywała brzuszek przed światem.

Podoba wam się w takim wydaniu?

Księżna Kate założyła taką samą sukienkę co Meghan Markle 5 lat temu! Wpadka?

Księżna Kate w bordowej mini. Jeden podmuch wiatru podkreślił jej ciążowy brzuszek

Rzadki widok. Zapłakana księżna Kate w ciąży

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 1


Gość | 17 listopada 2017, 06:17

Wygląda pięknie i ubiera się gustownie. Nie każda kobieta musi ,jak zanane celebrytki, wywalić brzuchol z wielkim pepkiem obleczony w obcisłe sukienki ludziom pod nos. Trzeba mieć klasę


Dodaj komentarz
×