Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Ciężarna księżna Kate podkreśliła swój duży brzuch drogą stylizacją! Pod tym płaszczem nic się nie ukryło!

Księżna Kate w ciąży w zielonym płaszczu Dolce&Gabbana


Ciężarna Księżna Kate w płaszczu Dolce & Gabbana opinającym jej brzuch

Jesteśmy zaledwie o krok od marca, więc do porodu księżnej Kate zostało nieco ponad 6 tygodni, jeśli wierzyć podawanym przez prasę datom. Piękna żona księcia Williama mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje jednak ze swoich obowiązków i powinności wobec poddanych. Zdaje się, że za wszelką cenę próbuje prężnie nadrobić zaległości, które powstały na początku jej ciąży gdy mdłości nie pozwalały jej funkcjonować w społeczeństwie.

Tym razem ciężarna Middleton w towarzystwie męża wybrała się w odwiedziny do Sunderland, gdzie odwiedzili remizę strażacką – jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w okolicy. Niedawno została odnowiona i zmieniona w klub artystyczno-muzyczny, a na miejscu para spotkała się z okolicznymi mieszkańcami, którzy zgromadzili się w remizie by spędzić dzień z ukochaną rodziną królewską. Nie obyło się bez występów muzycznych, tanecznych, a także amatorskich przedstawień przygotowanych przez dzieci.

Kate zachwyciła swoją stylizacją, bezbłędnie jak zwykle dobierając strój do okazji. Miała na sobie przepiękny, butelkowozielony płaszcz Dolce & Gabbana z dużymi, złotymi guzikami i szpilki na zaskakująco wysokim obcasie, a także dyskretną torebkę i bardzo delikatną biżuterię. Look uzupełniła makijażem, nieco mocniejszym niż zwykle, podkreślając rozświetlaczem wysokie kości policzkowe i oczy. Włosy pozostawiła rozpuszczone.

Jak wam się podoba w takim militarnym wydaniu?

Przez księcia Karola wyciekł dokładny termin porodu księżnej Kate! To wcześniej niż plotkowano

W Pałacu Buckhingam ciężarna księżna Kate nie ukrywa swojego dużego brzucha! Najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają!

Księżniczka Charlotte to lustrzane odbicie małej księżnej Diany! Porównajcie tylko te dwa zdjęcia

Księżna Kate o włos od tragedii! Brytyjczycy przeżyli chwile grozy

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 1


jenny | 21 lutego 2018, 21:26

I co z tego, że brzuch ma duży jak później i tak szybko wróci do formy. Już takie ma widocznie geny, bo nawet iqacai nie jest jej potrzebne. A dieta też dla niej jest prosta bo może mieć co jej się zamarzy do jedzenia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×